Через масові отруєння, Гончарук вимагає посилити санітарний контроль у закладах громадського харчування

 Голова облдержадміністрації Олег Гончарук прокоментував ситуацію щодо отруєння жителів області у закладах громадського харчування.

Нагадаємо, днями трапилося два випадки отруєння на весіллях. В смт. Богородчани стався випадок отруєння 29 осіб, які перебували на весіллі в ресторані “Діброва”. Ддночасно із Богородчанами випадок отруєння був зафіксований у Тисмениці, де після весілля у ресторані “Ювілейний” до лікарні госпіталізували 26 осіб. Що цікаво, під час перевірки керівництво цього ресторану відмовилося надавати епідеміологам санітарні книжки, тож вже найближчим часом цим випадком займуться правоохоронці.

“Цими вихідними на Франківщині сталося неприпустимі події. Більше 40 людей потрапило до лікарень внаслідок отруєння недоброякісними продуктами під час весіль у різних закладах громадського харчування. Це говорить про те, що якість продуктів у цих закладах не відповідала санітарним нормам. Те, що випадки сталися у різних населених пунктах, свідчить про загальний низький рівень контролю за дотриманням правил харчування”, – зазначив Олег Гончарук.

За словами голови облдержадміністрації, як власники закладів харчування, так і контролюючі органи, повинні більш ретельно слідкувати за належною якістю харчових продуктів і понести відповідальність за наявні порушення.

“Я вимагаю від відповідних служб посилити контроль якості харчування та відповідності санітарним нормам. Для мене є неприйнятним такий стан речей, при якому люди після перебування у громадських закладах потрапляють до лікарень із отруєнням”, – наголосив Олег Гончарук.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Директора Карпатського біосферного заповідника затримали на хабарі у $1,5 тис.
Наступна : Подробиці затримання на хабарі підполковника Коломийського військомату. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×