Частину дороги Р-24 Татарів-Кам’янець-Подільський завершать до кінця жовтня. ФОТО

Цьогоріч були виділені кошти на ремонт дороги Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський у Косівському та Верховинському районах, повідомляють у прес-службі Верховинської РДА, передає Станіславське ТБ. 

Особисто оглянути хід виконання робіт у Верхвоинському районі та, поспілкуватись з представниками фірмами-виконавцями приїхали: в.о. голови Укравтодору Євген Барах, голова районної державної адміністрації Олег Лютий, народний депутат України Юрій Соловей, начальник Служби автомобільних доріг області Василь Буджак, перший заступник голови районної державної адміністрації Роман Жичицький, заступник начальника САД Любомир Семанів, начальник філії ДЕД Михайло Ватаманюк.

Як відомо, підрядна організація ТОВ «ІнтерБуд» проводить ремонт дороги із с. Ільці (34 км), а до кінця селища Верховина (редакція “Верховинські вісті” 41 км) залучивши у субпідряд ДП “Івано-Франківський облавтодор”. На ділянці проводиться влаштування вирівнюючого шару з асфальтобетонної суміші асфальтноукладчиком та заплановано протягом жовтня влаштувати верхній шар 4 сантиметри з асфальтнобетонної суміші. Асфальтне покриття серпантинів Кривопільського перевалу протяжністю 1 км. 300 метрів також заплановано виконати протягом жовтня 2015 року. Від Кривопільського перевалу до смт. Верховина проводиться ямковий ремонт струменевим методом філіями Богородчанської та Городенківської ДЕД.

В ході розмови Василь Буджак сказав: ” Я зараз щоденно на дорогах. Але я не тільки контролем їжджу. Моя функція – організація роботи. Побачити проблему і знайти алгоритм її вирішення. Це робиться для того, щоб працювати інтенсивніше, швидшими темпами і якісно виконувати роботу. “

Головний інженер ТОВ «ІнтерБуд» Ілак Мігащук розповів, що возять асфальт із Богородчан, а раніше возили із Івано-Франківського заводу. Робиться регенерація, вирівнюючий шар щебнем, після цього йде перший шар асфальту. За технологією їх має бути два. Застосовується неперервний цикл – іде асфальтоукладчик, а вантажівки з асфальтом вже стоять в черзі. Тобто, жодного шва не буде. Також є ділянки доріг, де робиться ямковий ремонт покриття .Верховинською ДЕД ведуться роботи по влаштуванню водовідведень, встановлення габіонних ящиків.

Олег Лютий наголосив, що роботи проводяться в рамках передбаченого фінансування та за рахунок бюджетних коштів, і що усі роботи проводяться таким чином, щоб мінімізувати складнощі для пересування учасників дорожнього руху.

Народний обранець Юрій Соловей, який доклав чимало зусиль, щоб на дані дороги були виділені кошти, на їх належний ремонт, спілкуючись з присутніми, Юрій Ігорович зазначив, що слідкує за ремонтом доріг у щоденному режимі і радий з того, що є вже перші результати.

Роман Жичицький, який веде питання доріг в районі зауважив, що зараз важливо докласти всіх сил і всіх засобів, щоб виконати той об’єм роботи, який запланований.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Івано-Франківський геріатричний пансіонат отримав благодійну допомогу
Наступна : Активісти «Народного контролю» написали заяву в міліцію щодо роботи КП «ЄРЦ». ВІДЕО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×