“Час цінувати час”. Івано-Франківський фотограф Сергій Горічок презентував свою фотовиставку

Вчора, 10 листопада в фортечній галереї Бастіон відбулася презентація концептуальної виставки портретів івано-франківського фотографа Сергія Горічка «Час цінувати час».

Ідея цієї виставки виникла у автора ще минулого року, хоча й носила вона спочатку зовсім інший формат. Але за місяць до того як потрібно було виставляти роботи Сергій її повністю переформатував. Зараз фотовиставка складається з чотирьох чорно-білих портретів людей різного віку: від дитини до літнього чоловіка. Кожен з них тримає у руках символ часу – годинник.

«Ці чотири портрети часу в різних амплуа, які я зобразив, – це моє бачення філософії життя», – ділиться Сергій

Підбирав моделей автор теж випадково. За його словами, образи просто виникали у нього в голові. Над самим проектом фотограф працював близько 3-х тижнів, упродовж яких скоріше думав над концепцією, адже, на фотографування самих людей він витратив лише 3 дні. Це вже третя персональна виставка івано-франківського фотографа.

«Хоча це моя третя персональна виставка, але я б сказав, що це перша така моя дуже серйозна робота. Я очікую, що глядач не залишиться байдужим, що кожен для себе зрозуміє щось своє. Головний меседж, який я хочу донести до глядача, який читає фотографію, що час – це найдорожча монета в житті і його треба цінувати та використовувати по-максимуму. Ніколи не буде кращого часу, ніж сьогодні, щоб стати собою – найкращим. Тому сьогодні – найважливіший день, аби виявити свої найкращі якості». – каже фотограф

Родзинкою фотовиставки стало те, що кожен портрет доповнений коротким художнім текстом від івано-франківської письменниці Даніели Андруш.

«Мені приємно сьогодні, що ця виставка вдалася, тому що я теж була до неї дотична. Бачила як Сергій хвилювався, казав, що у нього не вистачає часу. Все крутилося довкола часу. Зрештою, виставка вийшла концептуальна, наповнена сенсом, з таким глибоким філософським ядром. Тут чітко вказано 4 найважливіших часових етапи в житті людини, є можливість більше зосередитися власне на часі, його плинності, на тому як він швидко йде великими кроками в нашому житті. Я думаю, що Сергій уже вміє цінувати час. Я, звісно, ще сприймаю його таким дуже юним, хоча сьогодні вже побачила яким дорослим він став. І справді час цінувати час».  – ділиться Наталя Василівна, мама Сергія.

Завершилась презентація спільним селфі з автором фотовиставки.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : “Моя хата не скраю” – в Івано-Франківську пішохідну розмітку біля школи відновлюють батьки. ФОТО
Наступна : У Франківську департамент охорони здоров’я провів засідання щодо фтальмологічної допомоги населенню

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×