Бурштинська міська рада буде оприлюднювати всі бюджетні рішення на офіційному сайті

Вчора, 27 квітня, в рамках проекту “Відкриті гроші: комплексна модель ефективної участі громади у формуванні та моніторингу бюджету м. Бурштина”, відбулася підсумкова конференція “Співпраця влади та громади: відкритий діалог”.

Родзинкою заходу, на якому були присутні очільниця міста, депутати, члени Громадської ради, представники неурядових організацій та профспілок, громадські активісти, стало підписання Меморандуму про співпрацю між Центром політичних студій та аналітики “Ейдос” в особі регіонального представника Світлика Віталія, який є партнером проекту,
та Бурштинською міською радою в особі міського голови Роксолани Джури, з метою втілення в життя найкращих світових практик в сфері місцевого самоврядування та прозорості бюджетних процесів.

Про це йдеться у спільноті Центр права та протидії корупції, передає Станіславське ТБ.

Відповідно до умов Меморандуму, міська рада зобов’язалась на власному сайті оприлюднювати квартальні бюджетні звіти; публікувати рішення міської ради, які стосуються бюджетних питань; публікувати пояснювальні записки щодо бюджету міста; бюджетні запити; паспорти місцевих програм та сприяти впровадженню практики візуалізації Бурштинського міського бюджету. В свою чергу Центр “Ейдос” надасть відповідне програмне забезпечення для розробки бюджетної карти Бурштина та проведе відповідне навчання.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : В Івано-Франківську жінка намагалася обікрасти супермаркет
Наступна : На Івано-Франківщині дітям учасників АТО організовують поїздку до центру реабілітації диких тварин

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×