Буджак провів брифінг стосовно ремонту та утримання автомобільних доріг Прикарпаття

Сьогодні, 28 квітня, голова Служби автомобільних доріг в Івано-Фраківській області Василь Буджак провів брифнг із журналістами стосовно ремонту та утримання автомобільних доріг на Прикарпатті у 2015-2016 роках, передає Станіславське ТБ.

У березні цього року Кабмін прийняв розпорядження, у якому затвердив розподіл видатків державного бюджету, передбачених за програмою “Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування” на 2016 рік.

Відтак, на ремонт та утримання доріг на Івано-Франківщині затверджено обсяг фінансування у розмірі 528 899,7 тис грн, з яких на поточний середній ремонт доріг передбачено 461 500,0 тис грн. На поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання доріг заплановано 68 399,7 тис грн.

За словами Буджака на Прикарпатті діє стратегія і програма ремонту доріг розпланована на 3 роки. Стратегія полягає в тому аби у десятирічний термін відремонтувати 8 основних магістралей, що проходять через область.

Буджак каже, що основна сила у цьому році буде направлена на ремонт дороги державного значення Н-10 до межі із Чернівецькою областю. На її ремонт передбачено 461 млн грн. За словами голова САДу, цих коштів не достатньо, наразі оголошено тендер на проведення ремотних робіт. Планується, що в червні вдасться підписати договір із підрядником. Також, очікується, що фонд регіонального розвитку виділить на ремонт цієї дороги близько 30 млн грн.

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : В Івано-Франківську обговорили можливість відкриття Держреєстру виборців для всіх громадян
Наступна : На Прикарпатті прокуратура викрила службовців, які розтрати бюджетні кошти при закупівлі автомобіля для дітей-інвалідів

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×