Будівелька компанія вже розпочала продавати квартири із скандальної забудови на вулиці Мазепи, 144

Сьогодні, 11 лютого, у прес-клубі Івано-Франківська відбулися обговорення стосовно скандальної забудови біля міського озера на вулиці Мазепи, 144.

За словами координатора прес-клубу та журналіста Наталі Голомідової, ділянка на вулиці Мазепи, 144 є комунальною власністю міста. У минулому році вона була віддана автошколі ГО «Товариство сприяння оборони України» для власного користування, передає Станіславське ТБ.

Однак, на цій ділянці з’явилася чергова будівельна огорожа і навіть вже встигли вирити котлован.

Крім того, будівельна компанія ПП «Прикарпаття ІКА», яка і веде роботи на скандальній ділянці, почала розпродувати ще не побудовані квартири за ціною 450 доларів за кв. метр.

Також там тривають процеси, щодо виселення спортивного клубу «КАНО».

У свою чергу Олексій Кайда, заступник міського голови Івано-Франківська просить франківців не купляти квартири у скандальній забудові.

«Я звертаюся до жителів Івано-Франківська не купляти квартири в цих будовах, які примикають про приміщення ДОСААФу. Ми зробимо максимум зусиль аби ті будівлі не були прийняті в експлуатацію», – зауважив Кайда.

На обговорені був присутній і голова Івано-Франківської ОО ТСО України Петро Никитюк.

За його словами, у нинішній ситуації громадська організація вишукує можливості для свого існування. Мовляв, Київ дав офіційний дозвіл на інвестиційну угоду для будівництва готельно-відпочинкового комплексу.

Натомість, пану Нижнику задали питання, звідки, не зважаючи на фінансову скруту, у нього в користуванні є автомобіль марки «BMW Х5».

Голова товариства  запевняє, що автомобіль перебуває в службовому користуванні громадської організації.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Міська влада Івано-Франківська перевірить, на що витрачають благодійні внески у лікарнях
Наступна : У Фейсбук запрацювала офіційна сторінка патрульної поліції Івано-Франківська

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×