Брат “стоматолога-різника”: одного разу Юлія Бойко порізала Ігорю шию

Сьогодні, 19 лютого, в Івано-Франківському міському суді продовжився розгляд справи “стоматолога-різника” Ігоря Вуйціва, якого звинувачують у жорстокому вбивстві двох людей.

Перед початком засідання колегія суддів вирішила продовжити розгляд справи, не зважаючи на відвід судді. Сторони процесу проти такого рішення не заперечували. Як відомо, чере заміну судді справу могли розглядати із самого початку. 

Цього разу свідчення давав рідний брат обвинуваченого – приватний підприємець Володимир Вуйців.

Він зазначив, що подруга Ігоря Вуйціва – Юлія Бойко, постійно конфліктувала з обвинуваченим. Мовляв, між ними неодноразово виникали сварки.

“…Мені зателефонував брат і повідомив, що в нього розбита голова і чи не міг би я його підвезти у медпункт. Коли я приїхав, він був з Бойко. З його голови сочилася кров. Оскільки вже був вечірній час і заторів не було, то медпункту ми доїхали швидко. Коли ми їхали, він спитався її, навіщо вона це зробила. Однак, Ігор мені сказав, що підбіг якийсь чоловік і вдарив його по голові. Проте я в це не дуже вірив, бо мені було відомо факти, що Бойко і раніше наносила йому важкі травми, зокрема вона порізала йому шию ножем у стоматкабінеті. Можливо виник якийсь конфлікт і Бойко завдала йому удару”, – розповів Володимир Вуйців.

Володимир уточнив, що відвіз брата у травмпункт на вулиці Матейки і поїхав у своїх справах. Сторона обвинувачення підозрює, що саме в цей вечір Ігор Вуйців вбив свою другу жертву – Антона Кучерака, і що саме Кучерак наніс Вуйціву удар по голові.

Що цікаво, свідок сказав, що після лікарні Ігор Вуйців ночував вдома у матері. Проте це заперечила Юлія Бойко. Вона заявила, що з травмпункту на Матейки вони разом з Ігорем Вуйцівим пішки вирушили у його стоматкабінет на вулиці Грюнвальдській. При цьому захопили із собою одну пляшку горілки. 

За словами свідка, Юлія Бойко була ревнивою. Зокрема, ножове поранення Вуйціву вона нанесла після того, як дізналася, що Вуйців в цей час розпиває пиво із своєю подругою Олею.

Про те, щодо свого брата, то Володимир Вуйців відзначив, що в Ігоря характер спокійний.

“Коли ми з ним випивали, я не бачив в ньому такої агресії. Він такий, що більше хоче спати”, – зазначив Володимир Вуйців.

Читайте також, Свідок у справі Вуйціва: Юлія Бойко розповіла, що у стомат-кабінеті крові було “по коліна”.

У справі стоматолога-різника потерпілі просять для нього найвищої міри покарання.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : В Івано-Франківську проведуть новий конкурс на вивезення сміття
Наступна : З березня відкриваються щоденні рейси Івано-Франківськ-Стамбул

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×