БПП планує з’їзд – кому «на вихід»?

За інформацією від Сергія Березенка партія «Блок Петра Порошенка» на наступному тижні планує проведення чергового з’їзду з метою обговорення  «ситуації в країні, щодо ситуації з прем’єром». Але зрозумілим є той факт, що головним питанням з’їзду буде виключення із партійного виборчого списку кандидатів, які є неугодними на сьогоднішній день Президенту і його команді. Адже новоприйнятий Закон України «про партійну диктатуру» розроблявся і приймався саме для цього. І поки Венеціанська комісія та інші впливові міжнародні юридичні інституції заявляють, що такий Закон суперечить демократичним цінностям, партійні вожді мовчки роблять свою справу.

Отже, цілком очевидно, що після цього з’їзду відбудеться переформатування уряду і частина діючих народних депутатів від БПП увійде в органи виконавчої влади і змушена буде скласти свої повноваження. Недаремно ж активно йде збір підписів за призначення Володимира Гройсмана на посаду Прем’єр-міністра, Юрія Луценка – на посаду Генерального прокурора, Олексія Гончаренка – на посаду Міністра охорони здоров’я і так далі. Але перед тим, як зайти в уряд, для них важливо впевнитися, що на їхнє місце пройдуть надійні люди, що будуть виконувати волю партійного лідера.

         За даними ЦВК на сьогоднішній останній обраний депутат у виборчому списку БПП це номер 73 Севрюков В.В. Наступний кандидат під номером 74 – це Богдан Андрій Йосипович. Перший претендент на входження до Верховної Ради і перший же претендент на виключення із списку за рішенням з’їзду. Адже Богдан А.Й. – це той самий адвокат Корбана, представник групи Коломойського, заради якого і був придуманий і прийнятий Закон про «партійну диктатуру», щоб не допустити його до парламенту. По крайній мірі, він сам про це так заявляє. Тому шанси на отримання ним мандату є практично нульовими.

№75 – Бригинець Олександр, журналіст, народний депутат минулого скликання. Якщо запевнить Президента у своїй вірності, то має шанси знову стати народним депутатом. Хоча в свій час він мав тісну дружбу із Юлією Тимошенко і був обраний в 2012 році до ВРУ від ВО «Батьківщина», а це може сьогодні бути сприйнято неоднозначно.

Далі йде трійка колишніх «ударівців», яких пролобіював до списку Віталій Кличко:

№76 – Білоцерковець Дмитро Олександрович – колишній керівник молодіжного крила партії «УДАР», виходець з Севастополя, а тепер керівник одного із департаментів виконавчого комітету Київради. Якщо Кличко його відпустить від себе, то від однозначно стане нардепом.

№77 – Карпунцов Валерій Віталійович – незмінний юрист партії «УДАР», народний депутат попереднього скликання. Якщо ще не встиг посваритися із Віталієм Кличком, то має великі шанси на залишення його у списку і повторний захід до парламенту.

№78 – Велікін Олег Маркович – колишній керівник Київської обласної організації партії «УДАР», голова фракції «УДАР» в Київській обласній раді,  друг і партнер Артура Палатного (правої руки Кличка). Був замішаний в кримінальних скандалах, через що не претендував до ВРУ в 2012 році. Зараз вже начебто виправився і має шанс стати народним депутатом

Керівник секретаріату партії «Блок Петра Порошенка» і депутат Київради від цієї політ сили №79 – Саврасов Максим однозначно залишиться у списку і претендуватиме на крісло у Верховній Раді.

Вихідці з Прикарпаття, які мають шанси повторно стати народними депутатами це:

 № 82 – Зварич Роман Михайлович

№ 88 – Ткач Роман Володимирович

Чи вдасться це їм – не від них залежить. Все в руках політради партії і делегатів з’їзду. А насправді – в Порошенка і його найближчого оточення!

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Що “мінували” в Івано-Франківську з початку 2016 року. ІНФОГРАФІКА
Наступна : На Прикарпатті прокуратура вимагає визнати за громадою приміщення вартістю 355 тис грн

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×