Бойовики отримали на озброєння російські гранатомети нового покоління

Бойовики незаконних збройних формувань ОРЛО почали використовувати більш широкий спектр протитанкових засобів, зокрема більшої потужності.

Про це повідомив прес-офіцер української сторони Спільного центру з контролю та координації у зоні АТО (СЦКК), підполковник Вадим Бакай.

За його словами, вчора, 13 серпня, військовослужбовці української сторони СЦКК під час фіксації фактів порушення режиму припинення вогню з боку НЗФ ОРЛО поблизу пішохідного мосту у Станиці Луганській знайшли залишки тандемної протитанкової гранати від ручного протитанкового гранатомету РПГ-27 «Таволга».

«Ця зброя набагато потужніша за розповсюджений та всім відомий РПГ-7В, і покликана боротися із сучасними основними бойовими танками противника, які оснащені динамічним захистом та посиленою бронею», – повідомив прес-офіцер.

Військові експерти зазначили, що бронепробивна сила його боєприпаса з подвійною бойовою частиною (перша – знищує динамічний захист бронеоб’єкта, а друга – пропалює основну броню) дозволяє пропалити броню за динамічним захистом до 0,6 м, пробити залізобетон товщиною до 1,5 м, цеглу – до 2 м і деревоземляне укриття – до 3,7 м. Ефективна дальність стрільби до 200 м.

«Слід зазначити, що на озброєнні Збройних Сил України такої зброї немає. Тому із впевненістю можна стверджувати, що це черговий доказ використання російської зброї на Донбасі», – заявив підполковник Бакай.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : В прикарпатській церкві створили “список боржників”. ФОТО
Наступна : У Городенківському районі люди заблокували роботу підприємства, яке хоче викопати телекомунікаційний кабель на їхніх ділянках

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×