Богородчанських волонтерів привітали зі святом

Сьогодні, з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтера голова Богородчанської РДА Ярослав Паранюк та заступник голови районної ради Ігор Семків зустрілися з волонтерами району.

Волонтерська діяльність є основою розвитку громадянського суспільства, втілює в себе найшляхетніші прагнення людства – прагнення миру, свободи, безпеки та справедливості для всіх людей, повідомляє ГК.

Ярослав Паранюк привітав волонтерів району зі святом і зазначив, що події на Майдані, а тепер на Сході України довели, що в районі є активні, добрі, мужні та чуйні люди – волонтери.

«Ви взяли на себе тягар всебічно допомагати нашим воїнам на Сході України. З боку районної влади буде надаватися всебічна підтримка волонтерському руху. Я готовий постійно тісно працювати з вами, і це підтверджують щотижневі зустрічі з волонтерами. У цей день бажаю вам здоров’я, вдячності від людей, щоб всі добрі справи повертались до вас сторицею», – зазначив Ярослав Паранюк.

До привітань приєднався заступник голови районної ради Ігор Семків, та зачитав спільне розпорядження голови райдержадміністрації та районної ради від 07.12.2015 р. № 366/107 «Про нагородження до Дня волонтера». Відповідно до вище зазначеного розпорядження керівники району за активну громадську позицію, надання значної допомоги учасникам АТО, безкорисливу працю на благо процвітання і миру в Україні та з нагоди святкування Дня волонтера нагородили людей, сім’ї, керівників підприємств, установ та організацій району, які присвятили себе благородній справі та долучилися до волонтерського руху в районі. Відзначили також родини, які проживають за межами України, однак тісно співпрацюють та постійно допомагають волонтерам Богородчанщини.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : В мережі з’явився фотопроект “Історія переселенців: життя спочатку”
Наступна : У Франківську американці говорили про децентралізацію та майбутнє. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×