Бійці АТО звернулися до керівництва області з вимогою негайного виконання зобов’язань, взятими перед бійцями. ДОКУМЕНТ

Сьогодні, 13 жовтня, у готелі “Станіславів” в Івано-Франківську відбулася прес-конференція учасників АТО щодо невиконання владою зобов’язань, взятими перед бійцями, повідомляє Stanislavske.tv.

Бійці звернулися до керівництва області з вимогою негайного виконання зобов’язань, щодо допомоги бійцям АТО та їх сім’ям.

  

“Проблеми з якими стикаються бійці АТО повернувшись з війни це повна бездіяльність влади у процесі допомоги та підтримки бійців АТО. Нам важко посвідчення АТО, оформитись на біржу, оформити документи на пільги, не виконуються зобов’язання щодо виділення земельних ділянок та багато іншого. Головне що не виконується це реалізація програми реабілітації та лікування бійців, ” – заявив учасник бойових дій Зузяк Володимир.

Як стверджують хлопці, основна проблема є реабілітація та лікування бійців, які були поранені або повернулися з фронт. Оскільки на даний час не створено жодного центру для реабілітації бійців, попри те, що кошти на це виділялися. 

“Дані проблеми, які підносимо ми на прес-конференції не є новими, але вони стали актуальними, оскільки під час передвиборчої агітації, влада розповідає про допомогу та підтримку українських бійців, а реально нічого не зроблено. Це все популізм та замилювання очей. Війна йде як на сході держави так і тут. Декларують одне, а виконують інше, тому саме ми, бійці АТО, звертаємося до діючої влади або виконувати свої зобов’язання або сказати чесно, що вони не справляються і піти геть” – заявив Вішка Роман.    

На даний час хлопці згуртувалися і планують іти на вибори з “Народним контролем”. Свій вибір вони пояснили так:

“Бійців, які дійсно воювали почали масово запрошувати в партії і пропонувати великі суми на агітацію, щоб ми лише були з ними. Основна мета таких партій використати нашу честь на виборах, щоб заробити додаткові бали, але в таких структурах (партіях – ред.) ми не зможемо реалізовувати наші завдання, бо станемо такими популістами, як і вони. Там де гроші вирішують все так немає порядку і роботи на благо громади. Тому ми вирішили йти з “Народним контролем”, об’єднанням людей, де всі рівні та всі одне одному допомагають. Ми самі стоїмо, роздаємо газети, спілкуємося з людьми та стараємося допомогти їм. Наша мета у владі контролювати владу і допомагати реалізовувати поставленні цілі ” – заявив учасник бойових дій Зузяк Володимир.

Проблеми, які зараз переживають бійці АТО, є важливими, оскільки їхні вчинки і дії на фронті дають нам можливість спати спокійно, вони наші захисники. Тому допомога їм, їхнім сім’ям є нашою основною ціллю і метою.” – заявив керівника обласної оргнізації політичної партії «Громадський рух «Народний контроль» Володимира Гергелюка.

“Концерти, паради, виставки та популістські замітки в газетах не замінять реальної допомоги, яку потребують хлопці, які повернулися з війни. Тому на мою думку найкращим подарунком на день захисника України (14 жовтня) від влади стане виконання своїх обіцянок і зобов’язань” – стверджує кандилат на посаду міського голови Івано-Франківська Андрій Корнієнко. 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : ЄС може відкликати кошти, які мали бути виділені на міський парк Шевченка у Франківську
Наступна : Молодіжна спільнота “Новий день” відвідала сиротинець у Коломиї. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×