#БайкиМіті: Василя Поповича вигнали з “Свободи” через ремонт доріг

Василь Попович, голова фракції “Свобода” в Івано-Франківській обласній раді тимчасово відсторонений від виконання своїх обов’язків. Більше того, на найближчій політраді обласного осередку буде винесено питання про виключення Поповича з партії.

Причиною виключення Поповича з партії є незадовільний ремонт дороги на вулиці Галицькій. Про це заявив його побратим по партії Віктор Неміш. 

“За останні 3 роки вулиця Галицька підлягала ремонту, як мінімум, двічі. Оскільки це питання лобіював на засідання облради саме Василь Попович, то і відповідальність лежить на ньому”, – заявив Неміш.

Нагадаємо, що Василь Попович був головним виконробом 6-ї дорожньо-ремонтної бригади “Свобода”, яка здійснювала ремонтні роботи на даній вулиці.

“Я особисто друкував бігборди зі звітами про виконану роботу для ВО “Свобода” і мені соромно за те, що Василь, як виконроб не справився із своїм завданням”, – заявив один із спікерів ВО “Свобода”, голова бюджетної коміії Івано-Франківської міської ради Роман Онуфріїв.

Нагадаємо, що бригада Василя Поповича отримувала також підряд на виконання дорожньо-ремонтних робіт на вулицях Гната Хоткевича та Гетьмана Сагайдачного. Про що також повідомлялось на бігбордах партії по місту Івано-Франківськ. Наразі створена внутрішньопартійна експертна комісія, яку очолив Руслан Марцінків (виконроб 7-ї спеціальної дорожньо-ремонтної бригади “Пасічна”). Ця комісія перевірить на вищевказаних вулицях якість здійсненого ремонту.

Сам Василь Попович від коментарів відмовився, а його бригада надалі продовжує ремонт вулиці Галицька.

* рубрика #БайкиМіті створена спеціально для підняття настрою глядачів stanislavske.tv і не завжди може містити правдиву інформацію:)

 

1 коментар

  • Цікаво, чи візьметься Свобода за ремонт дороги по вулиці Дудаєва, на яку неодноразово виділялись кошти, і яка набагато в гіршому стані ніж вул.Галицька чи Хоткевича?

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Аваков анонсував створення патрульної поліції у Хмельницькому
Наступна : БПП та УДАР спільно підуть на місцеві вибори

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×