socico

#БайкиМіті: Незабаром відкриття ресторану “ЄРЦ” from Вадим Войтик

Голова наглядової ради ЄРЦ та шеф-редактор одного із Франківських видань Вадим Войтик має намір відкрити у Івано-Франківську власний ресторан.

На таку думку його наштовхнули власні подорожі, в яких він перепробував чимало страв місцевих кулінарів і вирішив, що саме цим він хоче займатись в подальшому житті.

“Я неодноразово відвідував різні куточки світу і зрозумів, що окрім видатних місць, місцевих історій та архітектури туристичні поїздки можуть запам’ятовуватись також і гастрономічними здивуваннями. Саме це і є обов’язковим атрибутом моїх постійних подорожей”, – розповів Войтик.

Колишній комунальник розповів також про те, що в кожній зі своїх подорожей він записував найцікавіші рецепти та привіз їх сюди. На основі цих рецептів він і складатиме меню свого ресторану.

  • Фото із Facebook Вадима Войтика
  • Фото із Facebook Вадима Войтика
  • Фото із Facebook Вадима Войтика
  • Фото із Facebook Вадима Войтика
  • Фото із Facebook Вадима Войтика
  • Фото із Facebook Вадима Войтика

“Моя пристрасть – салати. Я не можу без них прожити і дня, саме тому в моєму закладі буде спеціальних кухар, який готуватиме ці салати для моїх гостей”, – відкрив завісу нового ресторану Вадим.

Ресторан планується відкритись з перших чисел наступного року, знаходитиметься він у приміщенні колишнього кафе “Молочне” (так званої “молочки”), оскільки автор ідеї вважає, це місце культовим.

А називатиметься ресторан просто – “ЄРЦ”, оскільки ця назва є запатентована і, на думку Войтика, є на слуху у жителів міста.

* рубрика #БайкиМіті створена спеціально для підняття настрою глядачів stanislavske.tv і не завжди може містити правдиву інформацію:)

 
 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У Богородчанах представили нового військового комісара району
Наступна : За крадіжку металевих решіток двом франківцям загрожує до 5 років позбавлення волі

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×