#БайкиМіті: В Івано-Франківську відбулась репетиція до першого Західноукраїнського гей-параду

Сьогодні в Івано-Франківську пройшов перший Західноукраїнський міні гей-парад. Організаторами виступили Микола П. Олекса Г. Обидва чоловіки представляють Громадську Організацію “Світ в яскравих кольорах”.

За словами організаторів, вони довго планували такий перфоманс, однак, боялись тиску громадськості, фізичних розправ та переслідувань. Та саме зараз Україна стоїть на зламі старих ментальних стереотипів і будує громадянське суспільство, а повага до самовираження людини та захист прав сексуальних меншин є монолітами його фудаменту.

Не на камеру організатори заявили, що багато активістів їх руху уже роками працюють у різних сферах суспільства – від державної служби до найвищих кіл великого бізнесу, де проявляють неабияку активність.

“Міні гей-парад є своєрідною репетицією перед великим західноукраїнським заходом, де зберуться активісти руху ЛГБТ з усього західного регіону або й усієї країни. Ми вимагатимемо підтримки з боку державних органів та поступово змінюватимемо думку громадськості. Ми втомились приховувати свої погляди і почуття – настав час заявити про себе!”

За неофіційною інформацією в обласному центрі нараховано близько 5 тисяч представників руху ЛГБТ.

* рубрика #БайкиМіті створена спеціально для підняття настрою глядачів stanislavske.tv і не завжди може містити правдиву інформацію:)

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : 40% українців ніколи не читали Конституцію
Наступна : 38 книжок з РФ заборонили в Україні

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×