#БайкиМіті: СБУ перевірятиме українців на державну зраду | Stanislavske.TV

#БайкиМіті: СБУ перевірятиме українців на державну зраду

Міністерство Внутрішніх Справ, спільно з СБУ та Міністерством інформаційної політики розробили програму обов’язкової ідентифікації українців. Кожен громадянин країни буде зобов’язаний пройти тестування з метою вичислити точки “зливу інформації”.

Таку програму розробив міністр інформаційної політики Юрій Стець, також до розробки долучились Ольга Герасим’юк та Микола Вересень, законопроект вніс на порядок денний Михайло Гаврилюк. Метою законопроекту є вирахування людей, які “зливають” інформацію російським ЗМІ.

“В рамках інформаційної війни з Росією ми не можемо собі дозволити тримати на території країни людей, які, можуть працювати на ворога. Саме з цією метою ми і розробили цю державну програму”.

Експертні дослідження показали, що найкраще українця ідентифікують певні машинальні підсвідомі рухи, притаманні лише певній нації і закладаються людині в генетичному коді. Ці рухи проявляються у звичайному побутовому житті. Наприклад у зав’язуванні шнурівок.

Алгоритм перевірки інформаційних ворогів держави Юрій Стець представив у трьох відео.

 

* рубрика #БайкиМіті створена спеціально для підняття настрою глядачів stanislavske.tv і не завжди може містити правдиву інформацію:)

Напишіть відгук

Про автора

Громадський активіст: ВМГО "Фундація Регіональниї Ініціатив", ГО "Центр "Антикорупційна Платформа" TEDxIvanoFrankivsk. Політолог. Починаючий журналіст, тренер з проектного менеджменту.

Читайте також

Яндекс.Метрика
Вхід


Зареєструватися
×