socico

#БайкиМіті: ПанеДайПаруКопійок йде в мери

Відомий у Івано-Франківську жебрак, якого місцеві жителі можуть бачити на “стометрівці” мало не щодня, вирішив іти в мери.

Про це пан Василь (саме так його звуть) повідомив сьогодні журналістам stanislavske.tv

“За останній тиждень навколо моєї персони почався великий ажіотаж. Хтось мене називає просто жебраком, хтось філософом і мудрецем – різні є думки. Але ж люди про мене говорять і мене знають, правда?, –  підмітив дивакуватий дід.

“Я собі подумав: люди хочуть максимального доступу до мера, мають йому багато що сказати, доступитись до нього в будь-який час. А я тут кожен день стою, підходіть і кажіть – я не ховаюся. Тим більше, що для балотування треба мати впізнаваність і якусь підтримку, а мене дуже багато людей знає і є люди, які погоджуються з моїми думками. А то значить, що є з ким працювати”, – аргументував такий крок майбутній політичний діяч.

Також ПанеДайПаруКопійок розповів, що зараз відкладає гроші на передвиборчу кампанію. Проте він не має наміру використовувати у своїй агітації бігборди, газети чи брошури, бо це людей дратує. Він просто спілкуватиметься з людьми безпосередньо в центрі міста і спільно з ними вирішуватиме, які першочергові питання у місті повинні бути вирішені.

Від якої саме партії йтиме – ще не визначився, але має переконання, що пропозиції будуть надходити від багатьох. Коли рішення буде прийнято – обов’язково про це повідомить журналістам  stanislavske.tv.

 

* рубрика #БайкиМіті створена спеціально для підняття настрою глядачів stanislavske.tv і не завжди може містити правдиву інформацію:)

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Скільки українців мучитиме аномальна спека?
Наступна : Народний депутат Ігор Єремеєв помер у європейській клініці – ЗМІ

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×