#БайкиМіті: на посаді голови ОДА Гончарука замінить Пушик | Stanislavske.TV

#БайкиМіті: на посаді голови ОДА Гончарука замінить Пушик

Як повідомили журналістам Станіславського ТВ джерела, наближені до Президента України – голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук буде звільнений.

Причиною звільнення джерело вказало: “неякісне виконання посадових обов’язків”. Що саме має на увазі Президент – невідомо, однак повідомляється, що франківський губернатор уже давно “на олівці”. 

Потенційним кандидатом на зайняття посади розглядають відомого прикарпатського поета і письменника, депутата Обласної Ради Степана Пушика. 

                   

Причина такого рішення невідома, однак експерти вважають, що Петро Порошенко вирішив підсилювати свої позиції на місцях і ставити очільниками областей вольових, принципових, впертих і наполегливих людей, які не залежать ні від кого і можуть твердо провадити реформи та наводити порядок.

Наразі ні Олег Гончарук, ні Степан Пушик не дали коментарів стосовно таких кадрових змін в області. Очікується, що доументи на зняття і призначення прийдуть на початку наступного тиждня.

* рубрика #БайкиМіті створена спеціально для підняття настрою глядачів stanislavske.tv і не завжди може містити правдиву інформацію:)

Напишіть відгук

Про автора

Громадський активіст: ВМГО "Фундація Регіональниї Ініціатив", ГО "Центр "Антикорупційна Платформа" TEDxIvanoFrankivsk. Політолог. Починаючий журналіст, тренер з проектного менеджменту.

Читайте також

Яндекс.Метрика
Вхід


Зареєструватися
×