#БайкиМіті: Франківський УКРОП “зажрався”

Сьогодні з’явився офіційний офіс ВО “УКРОП” в обласному центрі. Розташований він вулиці Південний Бульвар. 

Найцікавіше, що офіс з яскравою вивіскою партії розміщений поміж двох закладів громадського харчування із своїми декоративними вирішення оформлення фасаду. Поруч знаходиться кафе-антикварня та італійська піцерія з яскравим зовнішнім оформленням. Посередині “втиснувся” офіс ВО “УКРОП” із своєю символікою.

Джерела, наближені до обласного керівництва партії, повідомили журналістів stanislavske.tv, що причиною вибору такої локації є саме ці два заклади. “В піцерії можна обідати чи снідати, а ввечірі, в кафе можна сісти, випити, відпочити. Це буде дуже зручно для партійців та працівників штабу. Нам важливо жити повноцінним життям , так би мовити, не відходячи від виробництва” – повідомило джерело.

Також партійці, найближчим часом планують у вільних будинках відкрити пральню, відділення банку, магазин одягу, а пошта і супермаркет і так поруч уже є.

Також, за неофіційною інформацією, партія, для того, щоб допомогти соціально незахищеним верствам населення (на зразок пункту допомоги в Чернігові) відкриє повноцінний заклад громадського харчування, де люди можуть поїсти, випити, закусити і гарно провести час.

* рубрика #БайкиМіті створена спеціально для підняття настрою глядачів stanislavske.tv і не завжди може містити правдиву інформацію:)

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Цього дня 53 роки тому із життя пішла Мерлін Монро
Наступна : Інтернет сколихнув новий хіт “Бандера”

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×