#БайкиМіті: Американці поставлять гуцулам новітню зброю

Нещодавно деякі інформаційні видання поширили новину про те, що Канада допоможе розбудувати демократію в ряді прикарпатських міст, зокрема в Коломиї. Проте виявилося, що це ще далеко не все. 

Журналісти газети “Дурналіст Ньюз” дізналися, що зовсім скоро Сполучені Штати Америки допоможуть гуцулам модернізувати армію та передадуть українським горцям новітню зброю. Цю інформацію підтвержують і приватні джерела у посольстві Гондурасу.

Зокрема, американські інструктори навчатимуть верховинських овець диверсійно-підривної діяльності. Згодом таких агентів перекидатимуть у глиб Росії, де вони братимуть участь  у мітингах і разом з іншими росіянами скандуватимуть гасла “Слава Путіну!” Практика доводить, що в такому середовищі вівці не виділяються.

Окрім цього, на таємній гірській базі біля підніжжя гори “Хом’як” налагодять модернізацію старих та виробництво нових бойових трембіт. Стала відомою і перша назва прототипу – ТС-5МЛ, що означає “трембіта стріляє – 5 москалів лягає”. На щастя, така зброя масового ураження поки не заборонена Женевською конвенцією.

Також, західні союзники поставлять гуцулам і новітні бронетранспортери моделі Фіра-16, які працюватимуть за рахунок однієї кінської сили (інколи двох – ред.).

Загалом, сума допомоги складе близько 1000 долярів.

* рубрика #БайкиМіті створена спеціально для підняття настрою глядачів stanislavske.tv і не завжди може містити правдиву інформацію:)

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : В залі Івано-Франківської ОДА розпочали ремонт, для депутатів встановлять електронну систему голосування. ФОТО
Наступна : У Тлумачі побувала делегація швейцарсько-українського проекту DESPRO. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×