“Багаті і бідні” депутати Івано-Франківської міської ради. ВІДЕОСЮЖЕТ

В Івано-Франківську рух ЧЕСНО у рамках кампанії “Стеж за грошима” проаналізував декларації депутатів, щоб виявити корупційну складову або потенційну залежність міських обранців від власних інтересів, а не від волі виборців.
 
До уваги були взяті доходи депутатів Івано-Франківської міської ради за 2014 рік. Прес-конференцію провели координатор громадського руху ЧЕСНО Андрій Круглашов та координатор громадського руху ЧЕСНО в Івано-Франківську Віталій Світлик.
 
До топ-5 найбагатших депутатів увійшли як забудовники – Володимир Балагура (власник будкомпанії “Ярковиця”), Микола Ковальчук (керівник компанії “ВАМ БУД”), так і безробітний Петро Шкутяк та колишній чиновник – мер Івано-Франківська Віктор Анушкевичус.
 
Окрім багатіїв у раді є й злидні. Знаково, що до цього списку потрапив мало не кожен 4-й депутат ради. Ось ті, хто задекларував нижчі доходи, ніж прожитковий мінімум. На інфографіці слід звернути увагу на червоне і біле забарвлення депутата, адже чим більша площа червоного, тим менше в декларанта було шансів прожити на задекларований дохід.
 
Більше інформації ТУТ.
 
Далі у сюжеті “Громадське Телебачення Івано-Франківськ”:

Нагадаємо, 1 грудня 2015 року перед першою сесією Івано-Франківської міської ради Громадський Рух ЧЕСНО в рамках кампанії “Стеж за грошима”презентували результати моніторингу витрат партій та кандидатів на вибори.

Рух ЧЕСНО наголосив, що далі стежитиме за грошима через декларації та за тим, чи стиль життя відповідатиме декларації. Також будемо аналізувати відвідування депутатів і повідомляти про прогульників Івано-Франківської міської ради. Результати моніторингу відвідуваності депутатів міської та обласної ради рух ЧЕСНО оприлюднив перед виборами.

Читайте також: У Франківську активісти під стінами міської ради зустрічали депутатів “прогульників”.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : В Івано-Франківську вручили державні нагороди бійцям АТО. ВІДЕО.STV
Наступна : На Рогатинщині сім’я бійця АТО отримала цінні подарунки

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×