Аваков презентував новий поліцейський спецназ “КОРД”. ФОТО

Міністр внутрішніх справ України презентував перших інструкторів нового поліцейського спезназу “КОРД”.

Вчора, 16 жовтня, завершився перший етап створення “КОРДу” – перший тренінг, який проводили інструктори спецназу США для інструкторів майбутнього українського спецпідрозділу.

Про це Аваков написав на своїй сторінці у Фейсбук.

За домовленістю з Держдепартаментом США, в рамках стратегічної угоди, укладеної між урядами США і України, ми розпочали цей проект кілька тижнів тому, запросивши для тренінгів одних з кращих інструкторів американського спецназу. Одночасно для участі у тренінгу відбиралися співробітники спецпідрозділів МВС України, які мають високий рівень теоретичної та фізичної підготовки, а також бойовий досвід, в тому числі в зоні проведення АТО, – написав він.

Набір до нового спецназу буде оголошено 27 жовтня.

На першому етапі документи на конкурс отримують право подати бійці добровольчих батальйонів особливого призначення МВС, бійці спецпідрозділів «Сокіл», «Грифон», міліції особливого призначення, патрульні поліцейські.

Жорсткі базові вимоги, випробування в тренувальному таборі, тести на психо-фізичну морально-етичну адекватність, відданість Україні та принципам нової української поліції, люстраційна спецперевірка – базовий набір вимог до кандидатів у КОРД, – зазначив Аваков.

Другим темпом, з невеликим інтервалом, буде відкритий прийом конкурсних заявок для всіх бажаючих спробувати пройти цей відбір.

  • Фото Арсена Авакова
  • Фото Арсена Авакова
  • Фото Арсена Авакова
  • Фото Арсена Авакова

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : 19 жовтня стартують перші теледебати між кандидатами в мери Івано-Франківська. ФОТО/ВІДЕО
Наступна : Керівництво та тренери описали стратегію розвитку НФК «Ураган» на сезон 2015-16 років. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×