Аваков анонсував створення новітньої бригади спецпризначення в складі Нацгвардії

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков анонсував створення нової бригади спеціального призначення в складі Національної Гвардії.

Про це він написав на своїй сторінці у мережі Facebook.

“Ми створюємо і нарощуємо з’єднання для сучасної війни і швидкого реагування, для відбиття російської агресії та захисту від дій терористичних і диверсійних груп всередині країни, враховуючи специфіку завдань Нацгвардії… В рамках рішення, прийнятого Верховним головнокомандувачем – одним з елементів модернізованої на марші Нацгвардії – буде формована нова бригада спецназу, створювана з урахуванням нових підходів і принципів”, – розповів Аваков.

“Довіряти сучасну техніку і спорядження можна тільки добре навченим і мотивованим бійцям. Тому ми закладаємо нові стандарти забезпечення, стимули для укладання контрактів з Нацгвардією. Спецназівці отримуватимуть зарплату від 7000 гривень. Сержанти, молодший та середній офіцерський склад – 11-13 тисяч. Старші офіцери – близько 20000. Так само – ми будемо платити відчутну доплату за участь у спеціальних бойових операціях; інтенсивні і небезпечні навантаження на маневрах і в навчанні, за професійне ставлення до справи”, – додав він

За словами Авакова, у бригаду будуть брати не по мобілізації чи призову, а лише добровольців. Ставку робитимуть на бійців, які пройшли АТО чи брали участь в миротворчих місіях.

Командиром бригади призначений молодий офіцер, що пройшов війну на Донбасі, а начальник штабу бригади два роки навчався військовій справі в США, викладав у центрі підготовки офіцерів багатонаціональних сил при Національній академії оборони України, має досвід командування штабом бригади.

Бригада Нацгвардії вже формується.
Розташування – Київська область, Гостомель, вул. Проскурівська, 1
Телефон кадрової служби: (098) 614-50-47, (095) 686-28-63, (073) 474-68-63

E-mail: 3018kadru@ukr.net

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Прикарпатті від укусу оси загинув громадянин Молдови
Наступна : Сьогодні в Івано-Франківську відбиратимуть учасників для проекту “Я соромлюсь свого тіла”

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×