Апеляційний та Калуський суди не змогли дійти згоди щодо бійця АТО

Підмихайлівський сільський голова Ігор Кубрак з жовтня минулого року перебуває у зоні АТО. Проте досі не може отримати заборгованої зарлати

8 вересня Апеляційний суд Івано-Франківської області відмінив рішення Калуського міськрайонного суду щодо Підмихайлівського сільського голови Ігоря Кубрака.

 Калуський міськрайонний суд зобов’язав Підмихайлівську сільську раду повернути заборговану заробітну плату сільському голові, бійцеві АТО Ігореві Кубраку.

Ігор Кубрак — 59-річний житель Підмихайля, капітан СБУ. Торік сільська рада достроково припинила повноваження Ігоря Кубрака як сільського голови, але суд — скасував таке рішення.

З серпня минулого року Ігор Кубрак проходив бойові навчання, а у жовтні — відбув у зону АТО, проте сільська рада досі не виплатила йому зарплати.

Суддя Калуського міськрайонного суду Віктор Гавриленко став на бік бійця АТО і зобов’язав виплатити сільському голові і бійцеві АТО Ігореві Кубраку зарплату, починаючи з 15 жовтня минулого року по 21 квітня 2015 року.

Як повідомив голова ГО “Автомайдан Прикарпаття” Володимир Павлів, 8 вересня Апеляційний суд Івано-Франківської області відмінив рішення Калуського міськрайонного суду. На його дмуку — з надуманої причини.

— Нам незрозуміла позиція суду. Коли зайти у цивільне судочинство, то всі справи по заборгованій зарплаті розглядає саме цивільне судочинство, що і зробив КАлуський міськрайонний суд. І цікаво, чи буде обласна прокуратура подавати касацію на це рішення? Рішення приймала колегія суддів, то ми хочемо знати прізвища цих “героїв”, які вирішили не виплачувати зарплату учаснику бойових дій, який захищає їхній спокій, — зазначив у коментарі Володимир Павлів.

Джерело: Вікна 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Фани створили петицію аби присвоїти Кузьмі звання народного артиста України
Наступна : Аваков розповів про новий спецназ на базі Нацгвардії

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×