Апеляційний суд визнав за Міноборони право власності на Палац Потоцьких в Івано-Франківську

Львівський апеляційний господарський суд частково задовольнив апеляцію Міністерства оборони щодо подальшої долі Палацу Потоцьких в Івано-Франківську.

Зокрема, у постанові суду йдеться про визнання недійсним договір міни нерухомого військового майна на житло для сімей військовослужбовців від 24 вересня 2004 року, який був укладений між Міністерством оборони України та ТОВ “Станіславська торгова компанія”. Як відомо, дана компанія належить прикарпатському олігарху Олегу Бахматюку, пише Станіславське ТБ з посиланням на Бріз.

Проте, у частині позову щодо повернення “Станіславською торговою компанією” Міністерству оборони отриманого за договором міни нерухомого майна, судом було відмовлено.

В свою чергу, компанія Олега Бахматюка подала касацію на дане рішення Львівського суду.

Як відомо, до 2004 року на території Палацу Потоцьких діяв війсьовий шпиталь, а сам палац був у власності Міністерства оборони. Проте, у тому ж 2004 році приватна структура івано-франківського олігарха Бахматюка викупила це приміщення, виселивши військових медиків.

Оскільки за адресою розташування Палацу: вул. Шпитальна, 5 були прописані першочерговики – сім’ї військових, в результаті тїєї ділової угоди вони отримали квартири.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : В Івано-Франківську СБУ затримала чергового хабарника
Наступна : В Івано-Франківську відбудуться зміни щодо руху автобусів у місті

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×