Анушкевичус: Якщо не пройду в другий тур, я підтримаю будь-якого кандидата окрім Шевченка

Сьогодні у прямому ефірі телеканалу «РАІ» на дебатах між Віктором Анушкевичусом та Русланом Марцінківим, які відбувалися за традиційним сценарієм, повідомляє Stanislavske.tv. 

Одним із блоків дебатів є питання від експертів. Досить цікаве запитання задав експерт Тарас Случик діючому міському голові Віктору Андрусовичу:

“Якщо ви не пройдете в другий тур, якого із кандидатів ви підтримаєте”, – запитав Тарас Случику.

На це міський голова Віктор Анушкевичус відповів:

“Я впевнений в одному, що якщо не пройду в другий тур, то я підтримаю будь якого кандидата, але я ніколи не підтримаю Олександра Шевченка, який як народний депутат України від нашого міста не зробив нічого” – заявив Віктор Анушкевич. 

  Телерадіокомпанія «РАІ» та громадський рух «ЧЕСНО», в рамках кампанії «Стеж за грошима», прводять «Прикарпатські дебати» за участю кандидатів на міського голову Івано-Франківська

Нагадаємо, 19, 20, 21 та 22 жовтня о 21.30 год. у прямому ефірі телеканалу «РАІ» політичними здібностями будуть мірятися кандидати на посаду міського голови Івано-Франківська – Ігор Насалик, Андрій Корнієнко, , Руслан Марцінків, Олександр Шевченко, Володимир Чорноус, Ірина Кулинич та Любомир Слободян.

Ставити питання учасникам зможуть як експерти у студії, так і пересічні громадяни.Інтерактивний зв’язок здійснюватимуть наші журналісти, які працюватимуть на Вічевому майдані в центрі міста.

Окрім того, дописи у «Facebook» помічені хештегом ‪#‎ПрикарпатськіДебати‬ також будуть використовуватися в ефірі, як запитання від мешканців Франківська.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Прапор України заборонять використовувати в рекламі
Наступна : Мешканці Прикарпаття обуренні станом дороги Івано-Франківськ-Чернівці. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×