Анушкевичус: Безкоштовне харчування для дітей учасників АТО – це принципова позиція

Цього року повним харчуванням охоплено 24289 франківських учнів.

Про це на оперативній нараді у міського голови повідомила начальник департаменту освіти Наталія Микула.

“Послуги з гарячого харчування надають 24 підприємства та Івано-Франківський технікум ресторанного туризму. В 6 навчальних закладах харчування забезпечують кухарі включені в штат школи. До початку навчального року погоджено 10-денне меню”, – прозвітувала Наталія Микула.

Окрім цього з міського бюджету було виділено 190 тисяч гривень на закупівлю техніки. До цієї суми було додано 143 тисячі гривень спонсорських коштів.

На закупівлю посуду- 6 тисяч бюджетних та 103 тисячі спонсорських коштів.

 

“При визначенні вартості страв не допускаються різниця більше 40% від собівартості. Вартість разового харчування – 8 гривень”, – зазначила чиновниця.

Наталія Микула наголосила, що на сьогоднішній день заборгованості перед підприємцями, які забезпечують гаряче харчування в школах, немає.

В свою чергу, міський голова Франківська Віктор Анушкевичус зазначив, що необхідно забезпечити харчування для пільгових категорій учнів.

“Принципова позиція – щоб діти учасників АТО харчувалися безкоштовно. І скільки б коштів не було потрібно – я впевнений, що депутати проголосують і їх буде виділено”, – запевнив Анушкевичус.

 

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Угорники, Підпечари та Підлужжя сьогоднішній день проведуть без газу та води
Наступна : Зарплата вчителя може становити понад 2000 тис грн – Мінсоцполітики

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×