“Антитіла” презентували новий кліп на пісню Скрябіна “Люди, як кораблі”. ВІДЕО

Сьогодні, 21 січня, за кілька днів до річниці трагедії, що забрала Андрія Кузьменка, гурт “Антитіла” презентував новий кліп на пісню “Люди, як кораблі”.

Вокаліст гурту Тарас Тополя вже виконував цю пісню разом з музикантами гурту “Скрябін” під час концертів пам’яті Кузьми. Музикантам хотілося, щоб «Люди, як кораблі» в новому баченні отримали сучасне звучання, доповнилися новим настроєм, не втративши при цьому зміст, характер та драматургію, які в них закладав Кузьма. І ось після кількох місяців студійних пошуків ідеального балансу, пісня була записана.

“Моє дитинство і юність – це пісні Скрябіна, – каже Тарас Тополя. – Я писав йому листи, дублював і роздавав друзям касети і диски Скрябіна. А одного разу, ціла дискотека у польському дитячому таборі, з моєї легкої руки, танцювала під альбом “Модна країна”. Коли сталася трагедія, я спілкувався з мамою Андрія… І наш виступ на концерті пам’яті – це наша дяка їй за сина, за філософа, за Артиста. Переспів пісні “Люди, як кораблі” – це наше спасибі самому Андрію. Я вірю, що він чує”.

До створення відео «Люди, як кораблі» долучилася команда талановитих митців, а сама пісня здобула нове життя.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : В Івано-Франківську злодій проник до квартири пенсіонерки представившись працівником комунальної служби
Наступна : В Івано-Франківську презентували раритетні кіноплівки з історії міста. ФОТО/ВІДЕО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×