Антоняк заявив, що міський суд не буде жертвою піару адвоката Коцаби, а справа “стоматолога-різника” не затягується

Голова Івано-Франківського міського суду заявив Тарас Антоняк, що установа не втягуватиме себе в піар однієї особи.

Антоняк каже, що емоційно скандальна поведінка адвоката підсудного Руслана Коцаби – Тетяни Монтян не що інше, як самопіар, а не належний захист.

Адвокат (Тетяна Монтян – ред.) заявляла, що при вирішенні питання про обрання запобіжного заходу по цій категорії справ (справа про державну зраду Руслана Коцаби – ред.) законодавець передбачив виключно тримання під вартою. А після своїх крилатих фраз вона вказує, що ми просимо обрати запобіжний захід не пов’язаний з триманням під вартою, що апріорі є неможливим. І вказаний адвокат це знає. Тому нічим іншим, як піаром, це пояснити не можна, – сказав Тарас Антоняк.

Детальніше в сюжеті ТРК 3 студія.

Зазначимо, що під час остннього судового засідання Монтян “пророкувала”, що представників нової української влади повісять на київських стовпах, а також згадувала про “секту свідків “Революції Гідності”. Що цікаво, її підзахисний – Руслан Коцаба, був активним учасником Євромайдану.

Тарас Антоняк зазначив, що розгляд справи Коцаби триває з 30 березня. Відбулося уже 15 засідань, за час яких було опитано 38 свідків. Тому жодного затягування справи немає. Це саме стосується і резонансної справи “стоматолога-різника”, яка розглядається у суді вже рік.

Голова суду каже, що судді розуміють емоційний стан потерпілих, але справа вимагає детального вивчення матеріалів та доказовів.

Нагадаємо, 26 листопада метері обох жертв “стоматолога-різника” Ігоря Вуйціва зібрали прес-конференцію, під час якої висловили впевненість у причетності до вбивств подруги Вуйціва – Юлії Бойко, а також поскаржились на затягування справи у суді.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У Коломиї авто врізалось у магазин. ФОТО
Наступна : Adidas презентували кросівки створені за допомогою 3D принтера

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×