Андрій Долик про смерть Миколи Ткачука в АТО: інформацію не підтверджують, бо немає бюрократичного службового заключення

Заступник Івано-Франківської обласної організації ветеранів АТО Андрій Долик, журналістам Станіславського ТБ розповів, що ж відбувається у зоні АТО, коли помирають бійці та чому військкомат затягує із офіційним підтвердженням про смерть.

Як відомо, у військкоматі досі не підтвердили смерть прикарпатця Миколи Ткачука у зоні АТО, про яку вчора повідомила франківський волонтер Аулісі Котик – 25-річний прикарпатський боєць загинув в АТО

Андрій Долик каже, що сьогодні зранку спілкувався з людиною із зони АТО, котра повідомила, що тіло знаходиться в морзі, підтверджуючи, що Микола Ткачук загинув.

“Наразі триває службове розслідування. Воно проводиться у зоні АТО. Військкомат так реагує, бо ще й досі немає службового заключення. У військкоматі керуються тільки цим. Так, це така бюрократія. Таким чином, вони нічого не скажуть. Тому поки немає дозволу від прокуратури, то це затягується. То тако: є прокурор на місці – підписав  і надіслали у військкомат заключення, а немає – чекаємо, коли буде підпис. До папірців і підписів доходить в останню чергу, бо там йде війна”, – каже Андрій Долик.

Як відомо, на Верховинській РДА висловили співчуття сім’ї Миколи Ткачука, опираючись на військкомат, але сам військкомат нічого ще не підтвердив:

Районна державна адміністрація та районний військовий комісаріат з глибоким сумом сповіщають, що 27 вересня 2015 року в зоні АТО під м. Старобєльськом загинув наш земляк Ткачук Микола Васильович, 19.02.1990 року народження, уродженець с. Ільці Верховинського району. 02 березня 2015 року був мобілізований в Збройні Сили України в навчальний центр «Десна» і направлений для подальшого проходження служби в зону АТО. Районна державна адміністрація та районний військовий комісаріат висловлюють найщиріші співчуття родині загиблого. Хай земля йому буде пухом, а пам’ять про нього залишиться в серцях гуцулів і односельців!

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Аферистів, які видурили у калушан близько 200 тисяч гривень, судитимуть
Наступна : Анушкевичус знову позмагається за крісло міського голови

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×