АЛЛО, МІЛІЦІЯ!!! До нас на прийом прийшли люди! Рятуйте!!!

В соціальних мережах набуло масового обговорення намагання журналістів та активістів “Народного Контролю” взяти коментар у заступника директора підприємства Олександра Качанка щодо ремонту даху на Хоткевича, 44. Нам вдалося поспілкуватися з громадським активістом Корнієнком Андрієм, щодо даної ситуації.

В чому полягає ситуація, яка виникла в “ЄРЦ”?!

На гарячу лінію «Народного контролю» звернулися мешканці вулиці Хоткевича з проханням допомогти добитися правди та зобов’язати ЄРЦ виконати ті роботи, за які вони заплатили свої кошти. Саме тому, разом з цими людьми та журналістами громадського руху «Народний контроль» я зайшов до кабінету Качанка з проханням дати відповіді на їхні запитання. Побачивши нас, він спершу категорично відмовлявся спілкуватися, а пізніше вискочив з кабінету і побіг по охорону, яка стоїть на вході. Я особисто довго і терпеливо переконував його повернутися в кабінет і поговорити з людьми, але марно. «Нехай чекають»- заявляв Качанко. Коли прибули працівники приватної охоронної фірми, то за розпорядженням Качанка один з охоронців натиснув тривожну кнопку виклику державної служби охорони. Складається враження, що працівники ЄРЦ живуть в якомусь власному світі, відгородженому від людей металевим парканом, і насправді бояться зустріч з мешканцями міста.

А що відбулося потім?!

Комізм чи ,насправді, трагізм ситуації виявився в тому, що коли примчались міліціонери з мигалками в повному обмундируванні з автоматами напоготові, то Олександр Качанко зміг тільки пояснити, що він «просто тестував роботу тривожної кнопки». В результаті – люди так і не отримали повноцінних відповідей на свої питання і буди вигнані з кабінету заступника начальника ЄРЦ, правоохоронці спалили пару літрів бензину, витратили свій час, створили декілька аварійних ситуацій на дорозі, поспішаючи на виклик, а Качанко залишився задоволений роботою «тривожної кнопки». От такі в нас справи в комуналці.

Після цього інциденту журналісти “Народного контролю” мають намір писати заяву у правоохоронні органи щодо перешкоджання журналістській діяльності та звернувся до відповідних держаних інстанцій з метою розібратися у ситуації та покарати винних.

Окрім цього як стверджують активісти “Народного контролю” скоро в ефірі буде сюжет  і всі зможуть побачити справжню поведінку керівництва “ЄРЦ” та правдиву сторону даної ситуації. 

Нагадаємо, що заступник директора КП “ЄРЦ” Олександр Качанко “доступно” пояснив як користуватися сигнальною стрічкою.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Сьогодні в зоні АТО за останні 1,5 року зафіксована найменша кількість обстрілів
Наступна : Анушкевичус через соцмережі попросив мешканців сіл Прикарпаття не палити траву

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×