Активісти та волонтери підтримали на міського голову Івано-Франківська Корнієнка Андрія

Активісти та волонтери Івано-Франківського міського клуб службово-спортивного собаківництва (ІФМКСС) підтримали кандидата на посаду міського голови Івано-Франківська Корнієнка Андрія та партію “Громадський рух “Народний контроль” на виборах. 

“Об’єднання громадських організацій, які реально займаються діяльністю в певній сфері має великий позитив, оскільки ми спільно можемо напрацювати план роботи, щодо покращення нашого міста. Наша команда тісно співпрацює з благодійною організацію “Дім Сірка” і ми раді, що ще одна команда долучилися до нашої спільної роботи. Опікування безпритульними тваринами є однією з найважливіших проблем міста. Оскільки собаки, коти чи інші тварина мають бути другом людині, а не загрозою. На мою думку, все починається з піклування, правильного поводження з тваринами, цього потрібно вчити з дитинства. Дана організація є приклад якісної роботи з безпритульними тваринами, яку потрібно підтримувати і давати можливість їх принципи вводити на державному рівні.” – повідомив кандидат у мери Івано-Франківська Корнієнко Андрій. 

Попри домовленості про співпрацю та підтримки, активісти організацій розпочали процес напрацювання програми безпечного міста для людей та тварин.

 

“Ми завжди раді конструктивній співпраці та спільній роботі на благо нашого міста. Проекти, які ми реалізуємо вже не перший рік, мають на меті показати, що собака має бути другом для людини в любій життєвій ситуації. Маємо впевненість, що спільна робота з активістами “Народного контролю” дасть змогу мешканцям міста зрозуміти значення та важливість піклування та правильного поводження з тваринами” – запевняють активісти ІФМКСС.

Нагадаємо, що команда “Народного контролю” розпочала упорядкування та ремонт притулку для тварин “Дім Сірка”. ФОТО

«Громадський рух «Народний Контроль» об’єднує активістів Майдану, волонтерів, активних громадських діячів та журналістів та пропонує платформу для об’єднання громадських організацій області. Наразі готовність до об’єднання заради побудови активного громадянського суспільства, напрацювання спільних шляхів вирішення проблем громадськості заявили представники громадських організацій ГО «СТИМУЛ», «Громадяни в дії», «Грінпіс-Карпати», «Контроль», «Центр інновацій та альтернативних рішень».

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Прикарпатті 8 з 18 священиків йдуть у депутати від “Батьківщини”. ПЕРЕЛІК
Наступна : Поліції дозволили забирати неправильно припарковані автомобілі

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×