Активісти розповіли, скільки витратив на вибори в Калуші та Рогатині Сергій Насалик

Сергій Насалик, брат міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика, на літніх парламентських довиборах на 85 окрузі неочікувано зайняв лише 2 місце, а на кампанію витратив 437 762 грн. 

Такі цифри наводять активісти громадського руху “ЧЕСНО” Віталій Світлик та Михайло Джогола, передає Станіславське ТБ.

Що цікаво – всі гроші у виборчому фонді пан Насалик позначив, як свої. Цікаво, що його декларація на сайті Рогатинської міської ради так і не опублікована.

До перемоги на місцевих виборах 2015 року Сергій Насалик займався бізнесом – був співзасновником спільного українсько-польського підприємства “Галпласт”, наразі є членом його наглядової ради.

На виготовлення друкованих агітаційних матеріалів штаб Насалика витратив 90 360 грн. Найбільшу кількість коштів з передвиборчого фонду було витрачено на ЗМІ – 215 527 грн. 1875 грн – витратив на оренду приміщень для проведення зустрічей та прес-конференцій. Інші витрати на передвиборчу агітацію кандидата склали 40 000 грн.

 

До теми. Рух “Чесно” порахували у скільки обійшлося Віктору Шевченку виграти вибори на 85-му окрузі

Виборчу кампанію кандидата від “Батьківщини” Ольги Сікори в Калуші профінансували пенсіонери – ЧЕСНО

Загалом, від самого початку виборчих перегонів Сергія Насалика вважали беззаперечним лідером. Судячи з розшифровки його фінансового звіту, основні сили він кинув на ЗМІ районного масштабу. Був розроблений та надрукований спецвипуск рогатинської районної газети “Голос Опілля” (засновниками газети є Рогатинська міська та районна ради), витративши на неї 47 520 грн. Також Насалик витратив 40 000 грн на зовнішню рекламу.

Цікаво, що кандидат не використовував у передвиборчій кампанії ресурси друкованих і телевізійних ЗМІ обласного масштабу.

Сергій Насалик, попри пророковане йому лідерство на окрузі зайняв 2-ге місце. Розрив між ним та Віктором Шевченком склав трохи більше 1000 голосів.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У Коломиї і Снятині відновились ремонтні роботи дороги Н-10
Наступна : Туристи поскаржились на прикарпатський готель, що транслював заборонені російські телеканали

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×