Активісти “Просвіти” із Луганська знімають на Прикарпатті фільм про УПА

Вчора, 28 липня, заступник голови Долинської районної державної адміністрації Ольга Ільчишин зустрілася з просвітянцями Луганщини. Делегацію просвітянців у складі дев’яти осіб очолив виконуючий обов’язки голови Луганської обласної організації ВУТ «Просвіта» ім. Т.Г.Шевченка Євген Дзюба.

Громадські активісти, яких об’єднює патріотичний дух, бажання донести до своїх земляків справжню історію визвольного повстанського руху, побували у музеї-криївці повстанської звитяги, оглянули бункер в районі Загір’я села Новичка та побували у селі Липа, де щорічно проводиться патріотична акція «Яворина». Побачене та почуте луганчани фільмують та використають у монтажі фільму про Українську Повстанську Армію.

Про історичну минувшину гостям розповідали голова станичної управи Братства ОУН-УПА Юрій Долішній, почесний голова РО ВУТ «Просвіта» ім.Т.Г.Шевченка Степан Янковський. Про сучасність та літературні патріотичні надбання говорили з головним спеціалістом відділу культури районної державної адміністрації Ларисою Шевчук, завідувачем Долинської центральної бібліотеки Людмилою Фреїв та місцевим письменником Михайлом Борисом.

Людмила Фреїв та Михайло Борис подарували гостям на пам’ять патріотичні книги.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Близько 60% росіян продовжують негативно сприймати Україну – опитування
Наступна : 11 правил із життя Митрополита Андрея Шептицького

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×