Активісти показали, як секретар Івано-Франківської міськради прилаштовує близьких осіб на “теплі місця”

В Івано-Франківську активісти ГО “Центр “Антикорупційна платформа” показали, як заробляє і допомагає водночас наближеним до себе особам секретар Івано-Франківської міської ради Оксана Савчук.

Секретар Івано-Франківської міської Ради Оксана Савчук показує активну роботу на посаді, намагається бути якнайближчою до жителів міста, інспектує роботи, які проводяться в місті та намагається вводити інновації в систему управління містом.

При стрімкому бажанні зробити так, щоб містянам було добре жити в місті – непогано живуть і близькі до неї люди.

До прикладу – одним із помічників Савчук зареєстрована Павликівська Уляна Василівна – методист Івано-Франківського дитячо-юнацького пластового центру. 26-річна пластунка та активістка, керівник Іваниківської станиці “ПЛАСТу”.

Уляна Павликівська

 

Ірина Джус

Цікаво те, що дівчина є засновником та вигодоодержувачем ТзОВ “ЗАХІДПОЛІРЕМКОМПЛЕКТ”. Підприємство цікаве двома позиціями: воно є засновником ТзОВ “Івано-Франківська дорожня служба” та його керівником віднедавна є Джус Ірина Богданівна – головний бухгалтер ТОВ “Комунальні Інвестиції”, співзасновником якого також є Оксана Савчук. Ірина Джус також балотувалась до Івано-Франківської міської ради по округу №11 на останніх місцевих виборах від ВО “Свобода”.

 

За даними єдиного веб-порталу викоритання публічних коштів “Є Data” ТзОВ “Івано-Франківська дорожня служба” отримала з початку 2016 року від департаменту ЖКГ і благоустрою Івано-Франківської міської ради 1 237 335 гривень. Фірма здійснює реконструкцію тротуарів та капітальні ремонти міжбудинкових проїздів в Івано-Франківську. Суми за окремі роботи не перевищували більше 200 000 грн, а це означає, що вибір підрядника не відбувався на конкурсній основі.

Цікавим є те, що один із об’єктів, які робила фірма нещодавно, проінспектувала сама секретар міської ради.

1425534_1335313623161299_8742145430875620054_n

Нагадаємо, сьогодні на прес-конференції секретар Івано-Франківської міської ради Оксана Савчук пообіцяла оприлюднити свою декларацію про доходи до 30 квітня.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Прем’єр хоче скасувати мито на імпорт старих авто
Наступна : В Івано-Франківську лише одне комунальне підприємство перейшло на систему закупівель ProZorro

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×