Активісти демонтували паркан навколо скандальної забудови біля міського озера. ФОТО/ВІДЕО

В Івано-Франківську активісти демонтували паркан навколо скандальної забудови неподалік міського озера.

Участь в акції взяли близько 20 громадських активістів та небайдужих містян.

“Ми провели акцію, якою відновлюємо справедливість в контексті зеленої зони біля міського озера, – розповідає громадський активіст Володимир Кушніренко, організатор акції –  Минулого тижня забудівник пообіцяв припинити будь-які будівельні роботи, тому логічно, що паркана цього більше не потрібно”.

“Ми паркан не ламали, ми його демонтували і поскладали на окремі купки. Якщо забудівник захоче, він його може забрати і використати ще десь. Якщо він його не захоче забирати, ми його використаємо в якихось добрих цілях: наприклад зробимо лавочки або віддамо ще комусь”, – додав він.

Нагадаємо, судові процеси навколо забудови зеленої зони тривали з квітня цього року. Ділянку, де відбувається будівництво, орендує депутат міської ради Ріяфет Гасимов. Через суд він зобов’язав міського голову Віктора Анушкевичуса продовжити термін оренди. Однак, через постійний тиск громадськості, минулого тижня директор компанії “Вамбуд”, яка займалась скандальною забудовою, заявив про призупинення будь-яких робіт на території зеленої зони.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Ярош потрапив до лікарні – його повторно прооперують
Наступна : Івано-франківський гурт гастролюватиме у Канаді

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×