Активіст вимагає ректора ПНУ перевірити психічний стан викладача

Конфлікт між активістом Максимом Кицюком і викладачем ПНУ Лесею Шкледою, почався у травні 2014 року. Тоді, жінка звинуватила Кицюка, що нібито він змусив  її доньку поїхати на Майдан і її досі немає. Викладачка розцінила заклик активіста  їхати студентам до Києва,  як змушування її доньки поїхати з міста.

“Останньою реплікою від пані Лесі було, що я її персональний ворог і тепер до останнього дня вона буде робити все, аби я пошкодував за те, що зробив з її донькою”, –  відзначає Максим Кицюк на своїй сторінці на Фейсбук.

Згодом вияснилося, що дівчина повернулася додому жива і здорова.

Потім містом почали з’являтися листівки з наклепом на мене відвертого оббріхувального характеру, щодо яких я навіть звертався до правоохоронних органів, які врешті решт так і не вирішили це питання. Я мав підозри, що це справа рук пані Шкледи, проте доказів не мав. Тому і в заяві до МВС її не вказував. Минув час, все втихомирилось, я дізнався, що донька повернулась додому і все стало на свої місця. Мене ніхто не чіпав, не оббріхував і не звинувачував більше. Але й не вибачався і не спростовував тих гучних заяв. Я просто забив на ситуацію, бо знову ж – може погарячкувала жіночка, а стрийський гонор їй не дозволяє вибачатись перед “чужоземцем”, як вона мене називала, –  додає Максим.

Здається ситуація мала би вже вирішитись,  а тут ні.

Вчора вночі одне з моїх фото в фейсбуці було прокоментовано з вищевказаного акаунту “Леся Шкледа” текстом “Haven’t you come back from Luhandon? Ridiculous!!!”. Додам, що пані Леся Іванівна викладає в Прикарпатському анлійську мову. Після недовгих пошуків та консультацій з іншими, стало зрозуміло, що це саме її акаунт. А кілька корисних програм допомогли знайти всі її коментарі, з яких тепер чітко зрозуміло, що поширення листівок з наклепом – її рук справа. Риторика – один в один. І неприховане гидування та образи в мій бік.

У зв’язку з цими коментарями та образами, а також погрозами і низкою згадок від студентів її упередженого ставлення та паскудного характеру, я прошу пана Ігор Цепенда направити на перевірку психічного стану цього викладача, а на термін перевірки відсторонити її від викладання, адже є ймовірність, що цій людині взагалі небажано вступати в комунікацію з іншими людьми.

Додатково прошу усіх, хто мав конфліктні ситуації з Лесею Іванівною – повідомляти випадки мені особисто.

І врешті решт – навіть після того, як пані Шкледа оббріхала мене та назвала “Особистим ворогом”, я був готовий все вибачити та забути. Але після того, як вона знову починає чіплятись і тепер, коли стало очевидно, що її стосунок до поширення наклепу має велику ймовірність – я більше терпіти не буду.

Розумієте – терпець увірвався. Я не роблю людям зла і чекаю від них такого ж ставлення. І мені дуже-дуже неприємно, якщо можна саме так це назвати, коли люди безпідставно поводять себе саме таким чином. Додаю прінтскріни творчості Лесі Іванівни Шкледи.

 

 

1 коментар

  • Таке наше творіння,такі ми є,я не знаю обох сторін,але ця жовч.ця злоба в єдиному колективі зростає все більше в гріховність,людині притаманно чинити добро і зло,допоки ще світом панує сатана,але прийде час,що необхідно пожинати все те що ти посіяв,як тоді,чи допоможе англійський язик.коли ми всі рівні перед Богом.Врешті решт-дочка здорова,ціла.замість радіти-людина чинить гріх…

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Цигани з Закарпаття обікрали полігон на Львівщині на 215 000 доларів
Наступна : За півроку івано-франківці сплатили близько 100 млн грн військового збору

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×