Франківцям продемонстрували балет іспанського хореографа Jorge Jauregui Allue “ADUR”. ФОТО/ВІДЕО

Сьогодні, 12 червня, у рамках мистецького фестивалю Porto Franko ГогольFest франківцям презентували постановку іспанського хореографа Jorge Jauregui Allue “ADUR”.

ADUR створений у стилістиці «фізичного театру». Сам Jorge Jauregui Allue є одним із найавторитетніших хореографів сучасності Цей балет він готував спільно з командою українських танцюристів, повідомляє Станіславське ТБ.

ADUR – це невидима внутрішня сила, яка з народження є у кожної людини, і з’єднує її з усім зовнішнім світом, глибока і безцінна. Одні втрачають цю силу, інші придушують в собі свідомо, щоб більше ніколи її не чути. Відсутність глибокого внутрішнього зв’язку між людиною і всім зовнішнім світом вбиває той момент цінності і людяності в їхньому житті. Відбувається розрив … Як відновити? Як не втратити? Як зрозуміти безцінність невидимого духовного зв’язку між усіма людьми? Підкаже ADUR … сила, яка рухає і пов’язує, попри відстань, енергія, що надає життєву впевненість.

Поява танцюристів на сцені поступово наповнювала чорну порожнечу простору відчуттям сили та проникала у свідомість глядача. Кожна сцена – це закінчена думка, яку просякнуто здоровим глуздом і енергією. Вистава – подорож хореографа і учасників в глибини духовних, невидимих ниточок-зв’язків, які не тільки об’єднують людей між собою, але і пов’язують кожне окреме «Я» з універсальним простором під назвою «Всесвіт».

Відео з офіційної сторінки фестивалю в Facebook:

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Майстер спорту України Володимир Юрчук готував прикарпатців до Frankivsk Half Marathon. ФОТО
Наступна : В Івано-Франківську рятувальники надавали допомогу глухонімій пенсіонерці

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×