Адель Станіславська презентувала іванофранківцям свою першу прозову книгу “Правда і кривда”. ФОТО

Сьогодні, 15 квітня, у приміщенні Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка відбулася презентація нової книги відомої франківської письменниці Адель Станіславської.

Письменниця Адель Станіславська, авторка раніше виданих двох поетичних збірок, вперше знайомила шанувальників художнього слова зі своєю прозовою книгою оповідань під неоднозначною назвою “Правда і кривда”, повідомляє Станіславське ТБ з посиланням на ГК.

Книга видана у цьому році і вже нагороджена відзнакою та дипломом ім. Пантелеймона Куліша.

Модератором зустрічі був заступник голови Національної спілки письменників України, талановитий майстер слова, поет, прозаїк, видавець Володимир Шовкошитний.

Довідка

Адель Станіславська (справжнє ім’я – Олександра Федорів), народилася 12 січня 1976 р. в селі Марківці, Тисменицького району, що на Івано-Франківщині. Віршувати почала з дитинства, любила мову та літературу, хотіла стати вчителем рідної мови. Натомість здобула професію бухгалтера, що не відібрало любові до літератури.

На сьогодні авторка двох поетчних збірочок, та низки прозових оповідань, що чекають на опублікування. Заміжня, мати двох дітей.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Український фольк-рок гурт “Очеретяний кіт” побував в Івано-Франківську. ФОТО/ВІДЕО
Наступна : В Івано-Франківську проходять навчальні стрільби для школярів. ВІДЕО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×