Про нас

Новий інформаційний-аналітичний ресурс Прикарпаття Stanislavske.tv спрямований на висвітлення соціально-культурних,політичних та суспільних проблем регіону, котрі впливають на життя Івано-Франківська та регіону загалом.

ПРАВИЛА ВИКОРИСТАННЯ МАТЕРІАЛІВ САЙТУ
Усі виключні майнові та немайнові авторські права на інформацію, що розміщується на сайті Stanislavske.tv, належать Інтернет-виданню Stanislavske.tv та авторам публікацій, якщо в тексті не вказується інше. Під інформацією маються на увазі всі матеріали, що розміщуються на сайті – статті, авторські колонки, новини, фото, відео тощо.

Інформацію, розміщену на цьому сайті, дозволяється безкоштовно використовувати за умови, що безпосередньо в тексті матеріалу, який розміщується на сторонньому сайті, наявний текст та гіперлінк на сайт Stanislavske.tv не нижче другого абзацу, які визначають Stanislavske.tv як джерело інформації. Під використанням інформації мається на увазі будь-яке відтворення, републікація, поширення, переробка, переклад, включення його частин до інших творів та інші способи, передбачені Законом України «Про авторське право та суміжні права».

Забороняється будь-яке комерційне використання інформації, відтворення текстів чи їх фрагментів із метою комерційної реалізації права доступу до цієї інформації. У випадку порушення будь-якого пункту цих правил Точка доступу залишає за собою право захищати свої інтереси всіма законними способами.

Для друкованих видань передрук матеріалів Інтернет-виданню Stanislavske.tv дозволяється на гонорарній основі та лише за письмової згоди редактора.