Незаконна забудова зеленої зони у Франківську: земельна комісія вирішила не розглядати скандальне питання

Сьогодні, 25 квітня, напередодні сесії Івано-Франківської міської ради засідає депутатська комісія з питань містобудування та земельних відносин.

На засідання прийшли і громадські активісти, які хотіли почути думку кожного депутата та комісії загалом щодо скандального питання про незаконну забудову зеленої зони біля міського озера, передає Станіславське ТБ.

Натомість голова депутатської комісії Володимир Яблонь повідомив, що це питання сьогодні не розглядатиметься. А член депутатської комісії Микола Ковальчук, якого найбільше стосується дане питання, відрізав: “Ми зараз затверджуємо порядок денний, у якому цього питання немає. Ви всі добре будете знати, коли це питання розглядатиметься”.

Нагадаємо, 8 квітня міськвиконком надав дозвіл компанії “Вамбуд”, на складання технічної документації  із  землеустрою щодо поділу земельної ділянки загальною площею 1,8882 га на вулиці Ленкавсько для будівництва спортивно-відпочинкового комплексу з готелем. По факту, директор компанії та чинний депутат міської ради Микола Ковальчук пропонує нібито компромісне рішення для громади: він готовий облаштувати сквер площею близько 0,75 га за умови, що місцева влада дозволить добудувати три багатоповерхівки на території зеленої зони біля міського озера.

Громадський активіст Тарас Случик запропонував депутатам, як членам земельної комісії, ініціювати  завтра на сесії міськради створення тимчасової депутатської комісії із залученням громадкості, яка б контролювала ситуацію із забудовою озера.

“Я би попросив, щоб хтось з членів комісії виніс це питання на порядок денний”, – додав Случик.

Таким чином, земельна комісія прийняла рішення надати рекомендації щодо створення тимчасової контрольної депутатської комісії, аби не допустити забудову зеленої зони на території міського озера.

Нагадаємо, ініціатива “Вільне озеро” озвучила свої пропозиції щодо вирішення конфлікту із незаконною забудовою та готові відстоювати їх на засіданні земельної комісії. 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Великдень 2016: що треба знати про Страсний тиждень
Наступна : На Прикарпаття повернулася зима. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×