На засіданні волонтерів щодо реабілітації учасників АТО Шкутяк непорозумівся з Доликом

Сьогодні, 22 квітня, розпочався круглий стіл на тему “Реабілітація для учасників АТО”, який провели волонтери громадських організацій та спілок Прикарпаття, передає Станіславське ТБ.

Напередодні один із координаторів Центру допомоги учасникам АТО, військовий Андрій Фармуга розповів про найболючіші моменти для бійця, коли він повертається з війни.

Також волонтери розповіли про ті проекти реабілітаційні, які існують для бійців на Івано-Франківщині. Детальніше про це читайте згодом на Станіславському ТБ.

Голова обласної Спілки учасників АТО Андрій Долик зазначив, що наразі держава не зважає на волонтерські проекти. Вони їх наче не розуміють, упевнений боєць.

“Гроші виділяються, але роботи волонтерів чиновники не розуміють. Тому те, що дає реальні результати для бійця, ніхто не бачить, хоча якраз держава розподіляє кошти”, – наголосив Долик.

Андрій Долик додав, що підтримки від держави не буде і всім волонтерам треба щось робити своїми силами.

На засіданні присутній боєць і депутат Івано-Франківської міської ради Петро Шкутяк, який після слів Андрія Долика висловився.

“Ми воювали за державу, а не за щось химерне. Вішати всі свої проблеми на державу нерозумно. Наразі соцзахист, пенсія є, також кошти безробітним платять”, – розповів Шкутяк.

Натомість Долик заперечив Шкутяку, мовляв, це людина органів влади.

Шкутяк продовжив:  “Щодо реабілітації, а хто взагалі відвідував ті санаторії, на які даються путівки бійцям на Прикарпатті?”.

Тоді відгукнулися бійці, які долучилися до прикарпатських проектів, вважаючи їх ефективними.

Петро Шкутяк додав, що обласні проекти не можуть дати спеціальну допомогу. Каже, що був особисто на Одещині і там проходив реабілітацію свого часу. Щодо наших проектів, вважає боєць, треба писати гранти на фінансування: “Треба вибрати, що ми хочемо і скільки хочемо”.

Наталія Сербин, як координатор Центру допомоги учасникам АТО, каже, що тут якраз усі зібралися, щоб визначити наступне – позитивну робиту держави, волонтерів і зрозуміти проблеми та ліквідувати їх.

Петро Шкутяк заявив, що не вважає, що проекти треба закривати, просто потрібно провести навчання для людей, які ними займаються.

Учасник АТО Зорій Зеновій порекомендував чиновникам, таким чином, поїхати і перевірити усі санаторії та реабілітаційні проекти, а вже тоді робити висновки щодо фінансування.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Івано-франківські чиновники спробували побути інвалідами. ВІДЕО STV
Наступна : В Івано-Франківську поліція затримала жінку за крадіжку дитячого візка

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×