socico

85-річна жителька Дніпра продає польові квіти, щоб годувати солдатів. ВІДЕО

Жительці Дніпропетровська Людмилі Савченко 85 років. Вона пережила голод 33-го року, репресії 37-38-го років, Другу світову війну та голод 47-го року

Зараз жінка  приходить на вокзал, щоб підтримати військових, які їдуть у зону бойових дій. Волонтер Наталя, яка працює в кімнаті відпочинку для військових на дніпропетровському вокзалі, розповідає, що бабуся Люда продає польові квіти, а виручені гроші витрачає на покупку продуктів для солдат.

«Вона сюди приходить, вона їх обіймає, за кожного молиться і до кожного ставиться зворушливо. Буває на вокзалі вона два-три рази на тиждень», — розповіла Наталя.

Про бійців бабуся Люда каже: «Це цвіт України, багатство України, я щодня прошу Господа, щоб вони всі повернулися живими до своїх сімей, до своїх батьків, наречених, жінок, діточок».

Найбільше їй подобаються військові з Добровольчого українського корпусу «Правий сектор»:

«…особливо ті, з «Правого сектору», я з ними багато знайома, фотографії є у мене. Вони кажуть: «Бабусю, не вірте в те, що в Росії кажуть про нас». Я прекрасно знаю, що те все брехня. «Правий сектор» найбільш боєздатний батальйон. Тому що вони заранєє готувались…

Боляче… боляче… це страшна рана, яка може через століття загоїться. Що їм треба від нас? Ми хочемо жити мирно, в доброті, в любові з усіма народами. Як би я могла стати орлицею, мала б крила. Я б полетіла, я би всіх захистила… боляче сильно».

Громадське Дніпро з Дніпра для «Громадського радіо»

Фото: Олена Білозірська, Фейсбук

 
 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Майкл Щур. День 8. Трохи постріляли. ВІДЕО
Наступна : Через лікарську халатність померла 19-річна пацієнтка: легені дівчини “накачали” аргоном

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×