7 листопада припинить своє існування міліція. Ніхто не перейде автоматично з міліції в поліцію, – Арсен Аваков

Про це повідомив Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

Читайте також: Директор Департаменту комунікацій МВС України про долю міліції та поліції. ВІДЕО STV

“7 листопада в “червоний день календаря” де-юре припинить своє існування міліція  і по всій країні де-юре будуть функціонувати органи поліції. Це де-юре, а де-факто – триватиме перехідний процес від старого до нового. Близько шести місяців.

Ніхто не перейде автоматично з міліції в поліцію! Скрізь перехід буде спочатку обумовлений структурними змінами в підрозділах у відповідності зі стратегією реформи. Потім тестування та співбесіде, конкурсні набори – повна переатестація особового складу. Тим, хто готовий чесно служити – переживати нема про що. Досвід наших конкурсів і тестів останніх місяців показує – такі люди і фахівці відмінно справляються з тестуванням та конкурсом – вони потрібні у новій поліції. Але, ніякого автоматичного переходу, під загальну хвилю 150000 поліцейських! Перевірка на відповідність кожного – ось надзавдання на перехідний період, про який я сказав. З повагою до кожного, але і з високими вимогами. Такий наш план переходу. Він не простий  і буде іскрити, але так буває практично при всіх реформах. І ми точно впораємося!

Для суспільства, крім змісту роботи і результату роботи нової поліції, буде ще один монітор спостереження за ходом змін – форма поліцейського.

Нову форму поліцейського, як і нові посадові обов’язки та оклади, отримуватимуть ТІЛЬКИ реформовані підрозділу нової поліції і ті, хто пройшов атестацію “новопризначені поліцейські”.

Тому, якщо Ви побачите на вулиці людину у формі старої міліції вже після 7 листопада – це означає, що або його підрозділ ще не пройшов процедури, або він сам ще не пройшов атестації. Не означає, що він поганий – означає, що ще йде процес.

І навпаки – поліцейський в новій формі представлятиме вже реформований підрозділ поліції. Це буде означати, що він пройшов вже переатестацію (або знову призначений за конкурсом).

Ось таке ще й символьне значення форми поліцейського на цей перехідний період.

Ви вже бачили робочу форму нового поліцейського патрулю. Схожа форма буде у Нових дільничних (буде іншою функціонал і посада). Єдиний стиль робочої форми буде витриманий у всіх підрозділах: спецназу, експертів і криміналістів, співробітників карного розшуку ..

Сьогодні на Кабміні затвердили і починаємо виробництво нової форми, в тому числі і нової повсякденної форми поліцейських. Це, здавалося б, не така важлива частина реформи – але дуже кропітка і важлива для всіх тих, хто буде служити в новій поліції.

І у великому і в малому – крок за кроком рухаємося!”, – пише Арсен Аваков.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Прикарпатці з обмеженими можливостями отримали інвалідні візки від Канадського фонду
Наступна : Волонтери подарували “швидку” медроті, в якій служить головний лікар Франківська. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×