В Івано-Франківську суд у справі перевізників перенесли, бо позивач не з’явився

Сьогодні, 5 лютого, в Івано-Франківську продовжилося судове засідання у  справі перевізників проти міськвиконкому, передає Станіславське ТБ.

Нагадаємо, в Івано-Франківську перевізник Мирон  Гнатів продовжує судитись із виконавчим комітетом міської ради. Так, у залі суду підприємець вимагає визнати протиправним  рішення міськвиконкому від 10 вересня 2015 року №501, яким оголошено конкурс на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах. Крім Гнатіва ще декілька перевізників звернулись до суду по даній справі. Також з цього приводу звернулись і треті сторони: зокрема ПП Сохан, ТзОВ «Турист – ІФ», ТзОВ «Корида Транс».

Попереднє засіданнє відбулося 21 січня. Тоді до справи долучили паспорти маршрутів, а також нові лоти міськвиконкому. Відповідно ДАІ мала перевірити вимоги безпеки маршрутів, наголошувала третя сторона. Натомість була проігнорована безпека жителів Івано-Франківська.

Сьогодні на засіданні мало вирішитися питання з приводу скасування конкурсу на перевезення.

Але представник від позивача Гнатіва не з’явився у суд, бо, як зазначила суддя Домбровська:

“Не зміг прибути у судове засідання через відрядження у м. Долина, просимо розгляд справи відкласти”, – саме так звернувся позивач до суду.

Суддя каже, що попередньо позивач завжди був присутній і ніколи не звертався з такою вимогою, тому справа, мабуть, серйозна.

Інші сторони погодилися на те, щоб перенести судове засідання. Крім того, до справи долучили заяви та документи, щоб суд ознайомився з матеріалами до наступного засідання.

Наступне засідання – 4 березня 2016 року. Час: о 09:00 

Довідково: Позивачі-перевізники обслуговували згідно діючих договорів такі міські автобусні маршрути:

Гнатів – №56, 40, 32, 61

Бойчук – №40А,

Парипа – №55, 14

Дунаєвський – №40А

Іваков – №55

Саме ці маршрутні перевезення відповідають наступним лотам №4, 6, 8, 9, 10, 11.

Основна суть позивних вимог у тому, що перевізники не можуть зараз обслуговувати подані вище маршрути, оскільки в дію увійшла нова маршрутна схема перевезення пасажирів. 

Нагадаємо, у своїх позивних вимогах сторона позивача зазначає, що виконком недотримав порядку організації та проведення конкурсу, оскільки оголошення про проведення конкурсу повинно бути оприлюднене не раніше ніж за 3 місяці до закінчення діючих термінів договорів із перевізниками. Так, терміни договорів позивачів закінчуються у липні та грудня 2016 року. За таких умов конкурс мав би бути проголошено у квітні 2016 року.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Бойовики 81 раз обстріляли позиції українських військ. Застосовували заборонені міномети
Наступна : За рік від онкозахворювань на Івано-Франківщині померло понад 2 тисячі осіб

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×