Україна в 2050 році: франківські школярі пройшли тренінг у “Школі молодого політолога”. ФОТО

Вчора, 12 листопада, у рамках проекту “Школа молодого політолога” відбувся тренінг для франківських школярів на тему “Ми – майбутні виборці”, передає Станіславське ТБ.

Як відомо, захід спрямований на те, щоб сформувати в учнів уявлення про необхідність свідомої участі у громадському житті; формувати пізнавальну активність і творче мислення; удосконалювати навички групової роботи; виховати прагнення до співпраці, громадянську відповідальність, почуття патріотизму.

Школярі намагались уявити Україну в 2050 році. Для цього вони поділились на 3 групи, де обговорювали хід подій в українській державі. 

Цікаво те, що 16-річні учні досить глибоко поставились до запропонованого завдання.

Одна група конкретно заявила, що для того, щоб Україна існувала, то треба починати із себе. Інша ж група пояснила, що потрібно відновлювати культурну спадщину. Правда, без критики не обійшлось – остання третя група учнів заявила, що у 2050 році Украни не існуватиме. Майбутні студенти пояснили свою позицію: у всьому винна нинішня влада, якщо ж так далі триватиме, то такий варіант можливий і близький до правди.

Старшокласники зрозуміли, що вже незабаром їхнім конституційним правом і обов’язком буде вибір шляху розвитку нашої Батьківщини, вибір людей та партій, яким вони будуть довіряти своє майбутнє.

Тренінг провела викладач кафедри політології Тетяна Мадрига.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У Надвірній до кінця грудня відреконструюють пологовий будинок. ФОТО
Наступна : З’явилося ВІДЕО пожежі у приміщенні столярного цеху в Івано-Франківську

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×