У Франківську обласна організація “Комітет виборців України” розповіла про політичну агітацію в місті

Сьогодні, 10 вересня, Івано-Франківська обласна організація «Комітет виборців України» розповіла про особливість ведення кампанії місцевими організаціями партій до початку виборчого процесу.

Під час прес-конференції презентовано “Звіт про спостереження за політичними заходами та рекламою до початку виборчого процесу”.

“Ми проводимо моніторинг діяльності різних політичних партій та особистостей (кандидатів) зокрема. Фактично виборчий процес розпочався в Івано-Франківську 5 вересня. Дані фіксувалися до 3 вересня”, – каже керівник ВГО “Комітет виборців України” в Івано-Франківській області Максим Лисюк.

Крім того, обласна організація “Комітет виборців України” проінформувала про заходи, які здійснювалися за підтримки політичних партій та рухів, презентувала аналіз моніторингу зовнішньої реклами, на якій присутні ознаки агітації.

Як відомо, КВУ зафіксувала численні випадки розміщення такої продукції на електричних опорах, деревах, огорожах, стінах будинків, автобусних зупинках та інших не встановлених для цих потреб місцях.

Зокрема, в місті Івано-Франківськ політичні партії встановили агітаційно-інформаційні намети, де найбільше своєю символікою виділилися намети партій “УКРОП”, “ВО Свобода”, “Народний Контроль”, “Самопоміч”, “ВОЛЯ”. Серед кандидатських наметів, лідирує Олександр Шевченко.

Із громадських організацій свій намет розмістила “Успішна Україна”.

Натомість, одним із перших з’явився  біл-борд із символікою “ВО Свобода”, вітаючи мешканців з “Новим Роком та Різдвом Христовим”.

“Не зустріли ми біл-бордів “Самопомочі, але вони були розміщені раніше. Ціна біл-бордів від 2 до 3 тис грн, а для політичної реклами ціна починається від 3 тис грн, тобто ціна ще вища, але нам її не сказали”, – каже Максим Лисюк.

Комерційна вартість кожної політичної партії та кандидата складає: “ВО Свобода” – 1 млн 673 тис грн; Олександр Шевченко – 162 тис грн; “УКРОП” – 156 тис; Ігор Насалик – 97 тис; “Народний Контроль” – 89 тис грн. Як зазначає Максим Лисюк, це ще остаточна сума, вона набагато більша.

На телебаченні найбільше згадувалось про “ВО Свободу” та “Народний Контроль”.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Долинянка Арніка Гаврилишин попала у прямі ефіри дитячого талант-шоу
Наступна : В мережі з’явилося фото з місця вибуху на Коломийщині

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×