20 вересня Хата-Майстерня в Карпатах запрошує на святкування. ПРОГРАМА

Сама Хата-Майстерня була створена як простір, який поєднує традиційний уклад і близкість до природи з сучасним стилем життя людини міської – мобільної, прагнучої знань, технологій та спілкування поза кордонами географічними. Цей простір також є особливим місцем для людей з різних середовищ. Тут постійно відбувається обмін знаннями та навичками, які для одних людей є дуже звичними та повсякденними, в той час, як для інших – це зовсім новий та незвіданий світ. 

Ми команда, яка створила і розвиває такий проект Хата-Майстерня в Карпатах в селі Бабин. Запрошуємо вас відвідати нашу сторінку в Фейсбуці https://www.facebook.com/KhataMaysternya, тут все актуальне, що відбувається нині на хаті і прослідковується вся річна історія проекту. Ми запрошуємо вас на це святкування дружньо-родинного типу, де зберуться активісти з різних міст України та з сусідніх країн. Разом будемо міркувати над значенням і роллю таких осередків та центрів знань і обміну подалі від звичних мегаполісів. Але першочергово насолоджуватимемось осінніми краєвидами Карпат і спілкуватимемося за смачним домашніми стравами та гарячим чаєм – повідомляють організатори.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Вже завтра у кінотеатрі “Космос” відбудеться допрем’єрний показ нового українського фільму “Брати. Остання сповідь”
Наступна : На Долинщині ремонтують спортивний заклад. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×