128 бригада, яку перевели на Яворівський полігон, показала у яких “середньовічних” умовах живуть бійці. ФОТО

Нещодавно легендарну 128 бригаду перевели із сектору “А” “для підвищення боєздатності” на Яворівський полігон. Однак, покращувати умови життя бійців ніхто не поспішає. 
 
На Луганському напрямку, у секторі “А” бригада вже встигла підготуватися до зими, облаштувати та утеплити бліндажі, запастися дровами. На полігоні, були впевнені бійці, на них чекали намети посеред голої землі, пише Станіславьке ТБ, посилаючись на портал  depo.ua.
 
В Генеральному штабі запевняли, що в бригади немає приводів для обурення – на місці є все необхідне.
 
Сьогодні бійці показали, що ж в них є. А щоб не бути голослівними, підкріпили свою розповідь світлинами.

Отак виглядає табір бригади.

А це вулиця в таборі. В таких декораціях можна було б знімати бюджетне кіно про Середньовіччя.

Повара розгортають польову кухню. Бійці кажуть, що працює вона нормально. Наприклад, вчора годували перловою кашею з тушонкою. Вода привозна.

“В принципі будь-де починається з такого рівня. Просто люди закопуються в землю, дістають ліс, – розповідають бійці. Вони попросили не писати їхні прізвища, бо й так проблем вистачає. – Начальство потім скаже, “ну, це ж армія”. Але армія, це ж не значить заганяти людей в скотські умови! Бригада не шукає легкого життя. Просто люди підготувалися до зими, готові були виконувати всі завдання. Тут раптом витягли всіх в поле. Зараз протримають в болоті два місяці і назад в АТО. Люди всі перехворіють: бронхіти, ангіна, запалення легень, будуть виснажені і в лютому знову, вже в третій раз будуть вимушені облаштовуватися на новому місці”.

Бійці впевнені, що їх поселили так не тимчасово, а на весь період “покращення бойової підготовки”.

“Якійсь казармі на Яворові є, але на всю бригаду там місця точно не вистачить. Я сумніваюся, що в грудні чи січні якось покращаться умови. Особливо ніхто не буде нічого робити, бо це ж на два місяці. Ну, може хлопці розвідають самі де можна дістати дошки на дрова…” – припускають бійці.

В наметах стоїть болото – в таких умовах бійцям АТО пропонується спати.

Наразі брагада працює над облаштуванням наметів зсередини, але дощок для них нема, тож підлогу не зробиш.

Намет всередині. Встановлена  буржуйка. Якщо її добре розкочегарити, буде навіть спекотно. Але намети дуже швидко вистигають та мокнуть від дощу. 

Централізованої подачі електроенергії нема, працює генератор. У наметах постійно сиро та холодно. 

“Тож про яку боєздатність бригади йдеться? І що зроблено, що в бійця була не тільки зброя на рівні НАТО, але й побут?” – задаються питанням бійці.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Коломийщині горіла господарська будівля
Наступна : Сироти з Яблунівської школи-інтернату отримають солодких янголят від Уляни Коцаби. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×