12 українських кліпів 2015 року, що заслуговують уваги

Христина Соловій – Тримай

У дебютному кліпі – сюрреалізм, багато книжок, кохання – усе, що близьке самій Христині.

Я дуже хочу, щоб правильно прочиталася історія. У нас там аж 8 образів,
— розповіла Соловій.

Jamala – Заплуталась

“Це абсолютно унікальна робота. До цього я практично завжди була головною героїнею в своїх кліпах. Тут же всі переживання композиції відіграють танцюристи. Все передано рухами, жестами, мімікою, і все це зроблено в нестандартній манері. Ця танцювальна постановка, на мій погляд, ілюструє тваринну частину людської натури. Знаєте, коли люди шукають свого “по запаху”. Зокрема, я про момент, коли головна героїня хоче відшукати в натовпі людей свого єдиного. І вона намагається зрозуміти хто він через запах, через дотик. Це схоже на те, що мені розповідали сліпі люди”, — розповіла Jamala.

Us – Last War

Це молоді прихильники сучасної електронної музики. Ролик побудований на протиставленні візуальних символів. У ньому перемішані жахи війни різних епох без прив’язки до географії та віросповідання зі щасливими посмішками і яскравими фарбами мирного життя.

Скрябін – Дельфіни

Кузьма Скрябін презентував новий кліп за день до своєї загибелі.

SunSay – Выше головы

Гармонійний кліп від учасника групи 5’Nizza – Sunsay, який закликає усіх любити цей світ і сіяти добро.

ONUKA – Time

Зйомки кліпу зайняли майже тиждень і проходили в чотирьох різних локаціях України: степах Одеської області, околицях Києва, столичному Ботанічному саду та в студії.

BAHROMA – На глубине

Стильний чорно-білий кліп. Сюжет кліпу – це пара танцюристів творчого об’єднання Apache Сrew, які розповідають драматичну історію своїх відносин.

Бумбокс – Люди

“Лірик-відео”, так як у відео немає навіть самих музикантів, а лише дівчина, яка пише слова з пісні. Дуже влучні слова написав вокаліст гурту Андрій Хливнюк.

Океан Ельзи – Не твоя війна

Епічне висловлювання про шляхи України та її народу. Комплект символів, з якими нам всім мати справу ще не один рік. І навіть не одне століття.

Cape Cod – The One

Дебютний кліп київського хаус-продюсера Cape Cod. Знімали за добу на двох локаціях в столичній Малій опері. За постановку і танцювальну частину повністю відповідав Constantine (вокаліст) під натхненням vogue-естетики.

Фагот – Мантра

Лідер “ТНМК” Фагот і його містичний відеокліп, знятий на першу сольну композицію. Основна ідея – вічне протистояння добра і зла, контраст світла і темряви, а слова “Мантри” – це древня передбойова молитва козаків-характерників. Народилася ідея у Фагота під час подій на Майдані.

Іван Дорн – Телепорт

Сюжет простий – у бокалі танцює вода, а не сам Дорн. Спецефекти на рівні любителів “веселої хімії”, але гіпнотизує однозначно.

Автор: Крістіна Цайтлер
 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : 20 цікавих фактів про Степана Бандеру
Наступна : На Прикарпатті у новорічні дні пишуть писанки. ВІДЕО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×