В Івано-Франківську проходить всеукраїнський графіті-фестиваль. ФОТО/ВІДЕО

В Івано-Франківську 9­-10 липня проходить всеукраїнський графіті-фестиваль “Алярм”.

Цього року графіті-фестиваль “Алярм” розширює свою географію і презентується в Івано­-Франківську. Художники прагнуть перетворити на мистецький об’єкт занедбану стіну стадіону на території школи №4 (вулиця Південний бульвар, 24).

Таким чином, впевнені організатори, 90-­метрова стіна стане своєрідним майданчиком для діалогу як між локальними графіті­-художниками і гостями з різних міст, так і поціновувачами вуличного мистецтва, передає Станіславське ТБ.

До слова, вперше його було проведено 2015 року в Ужгороді, Луцьку та Львові. Він показав високу цінність та актуальність як для митців, так і для шанувальників графіті та вуличного мистецтва.

Головною метою фестивалю є об’єднання графіті-­художників зі всієї України, надаючи їм можливість для самореалізації та генерування якісної творчої енергії, що виражається через створення вуличних мистецьких об’єктів.

Під час фестивалю всі художники працюють у різних стилях і техніках, що дозволить мешканцям Івано­-Франківська ознайомитись з різноманітними напрямками вуличного мистецтва.

“Алярм Івано-­Франківськ” здійснюється спільно з платформою “Тепле Місто” та за підтримки Івано­Франківської міської адміністрації та Італійського бренду фарби “Loop”.

/ВІДЕО: Галицький Кореспондент

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : “Не на того натрапили”: франківець викликав патрульних на допомогу і сам влаштував конфлікт. ФОТО
Наступна : “До Гуцульщини з Франківська за 1 годину”: на ділянці дороги Стопчатів-Косів завершено ремонт. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×